Wybierz najbardziej HOT gwiazdę Domu z Papieru! [SONDA] Wolisz Tokio, Nairobi, a może...?

2020-04-11 8:30 kp
Gwiazdy Domu z papieru na Instagramie
Autor: Instagram/ Itziar Ituno; Instagram/ Alba Flores; Instagram/ Najwa Nimri; Instagram/ Ursula Corbero; Instagram/ Esther Acebo

Na czwarty sezon Domu z papieru od miesięcy czekali fani serialu z całego świata. La Casa De Papel to prawdziwy fenomen - hiszpański serial podbił serca milionów widzów, stając się jedną z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Wszystko to nie tylko za sprawą wciągającego scenariusza, ale i aktorów. Wybierzcie, która z gwiazd serialu zasługuje na miano najbardziej HOT!

Tokio, Nairobi, Helsinki i Denver - podczas gdy dla niektórych brzmi to jak klasówka z geografii, dla fanów serialu Dom z papieru to słowa, które gwarantują świetną zabawę. To w końcu ksywki członków gangu Profesora, którzy po skoku na hiszpańską Mennicę Królewską, powrócili w trzecim i czwartym sezonie La Casa De Papel, by "obrobić" znacznie trudniejszy obiekt - Bank Hiszpanii.

Na początku kwietnia na Netflixie pojawił się Dom z papieru 4 i dziś zapewne większość najwierniejszych widzów ma już za sobą seans najnowszych odcinków hiszpańskiego hitu. A my pytamy - która z bohaterek robi na Was największe wrażenie?

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najseksowniejsza gwiazda Domu z papieru to...?

Wybór jest naprawdę trudny, bo twórcy serialu postarali się, by nie zabrakło w nim uzdolnionych i kobiecych aktorek. Która z nich jest najbardziej HOT? Przyjrzyjcie im się z bliska i zagłosujcie w naszej sondzie!

Úrsula Corberó - Tokio

Prawdziwa mieszanka wybuchowa, czyli serialowa Tokio! Úrsula Corberó ma 30 lat i urodziła się w Barcelonie. W życiu nie mniej seksowna, niż w serialu...

Wyświetl ten post na Instagramie.
💋 Post udostępniony przez Úrsula Corberó 🐣 (@ursulolita)

Alba Flores - Nairobi

Kochana przez wielu Nairobi! Alba Flores pochodzi z rodziny hiszpańskich Romów i ma 33 lata. Trudno oderwać wzrok od jej ogromnych oczu!

Itziar Ituño - Lizbona

Największa miłość Profesora, która rzuciła dla niego pracę w policji. Itziar Ituño ma 45 lat i talent nie tylko aktorski, ale i muzyczny.

Najwa Nimri - Alicia Sierra

Lepiej nie zachodzić jej postaci za skórę! Wzbudza specyficzną mieszankę sympatii i nienawiści. Sama Najwa Nimri pochodzi z Pampeluny i ma 48 lat. Jest aktorką, kompozytorką i piosenkarką.

Esther Acebo - Sztokholm

Eteryczna blondynka z Mennicy, dla której Denver stracił głowę. Odtwórczyni jej roli, Esther Acebo, ma 37 lat i burzę loków, którą można rozpoznać wszędzie!

Która z nich robi jest najbardziej HOT?! Zagłosuj!

NAJNOWSZE