11 najlepszych stylizacji Kim Kardashian. Jej styl to nie tylko wtopy!

2020-04-04 12:00 kp

Kim Kardashian mimo ogromnych starań wciąż nie zasłużyła na miano ikony mody. Celebrytka, której głównym zajęciem od ponad dziesięciu lat jest "bywanie", zdążyła stworzyć swój własny styl, przez wielu jednak uważany za nieco tandetny i zbyt wyzywający. Kim ma jednak na swoim koncie kilka świetnych, eleganckich i stylowych kreacji. Zobaczcie galerię!

Kim Kardashian niezmiennie od lat wie, jak wzbudzać zainteresowanie swoją osobą. Niemal każdemu jej wyjściu na ulicę towarzyszą tłumy paparazzi, a na ściankach i imprezach to właśnie ona najbardziej przyciąga wzrok. Kardashianka do perfekcji opanowała bowiem sztukę podkreślania tego, co ma najlepsze - czyli swoich kształtów.

Nie oznacza to jednak, że Kim Kardashian wzbudza powszechny podziw - jej stylizacje trafiają często na okładki określane jako "wyzywające", a nierzadko "tandetne". Kim uwielbia epatować seksapilem, wzbudzając naokoło mnóstwo komentarzy i zmieszanie wśród jej towarzyszy. Kim Kardashian ma jednak na koncie również bardzo udane stylizacje - czas im się przyjrzeć!

Najlepsze stylizacje Kim Kardashian

Zasadniczo w przypadku Kim Kardashian sprawdza się jedno - im mniej wymyślnie, tym lepiej. Wzory, falbany i warstwy zdecydowanie nie prezentują się dobrze na obfitych kształtach celebrytki. Seksowna figura Kim nie potrzebuje też z drugiej strony głębokich wycięć i dekoltów - niemal po każdym swoim półnagim występie żona Kayne Westa obrywa od krytyków mody.

W czym więc Kim Kardashian wygląda najlepiej? Warto wspomnieć tu kilka jej najbardziej udanych stylizacji. W 2016 roku Kim zachwyciła w białej sukni na premierze opery La Traviata w reżyserii Sofii Coppoli. Zasadniczo celebrytce służy biel - równie elegancko prezentowała się w piżamowej sukience na pokazie Givenchy w tym samym roku, czy dwa lata później na CFDA Fashion Awards w białej, dwuczęściowej sukience.

Kim zebrała też sporo pochwał za swoją stylizację z gali LACMA Art + Film Gala z 2017 roku. Celebrytka pojawiła się na ceremonii w czarnym, luźnym garniturze, który dodał elegancji jej ogromnemu dekoltowi. Warto wspomnieć też o wężowej sukience z ubiegłorocznej imprezy People's Choice Awards o prostym kroju.

A oto 11 najlepszych stylizacji Kim Kardashian z ostatnich lat!

NAJNOWSZE