Kylie Jenner powiększy rodzinę? Jej przyjaciółki są zgodne: „Kylie jako pierwsza zajdzie w ciążę”

2020-03-31 12:10 AM
Kylie Jenner i Stormi
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Czas domowej kwarantanny jest bardzo trudny do zniesienia dla większości osób. Dlatego niektóre gwiazdy starają się umilić ten czas nie tylko sobie ale także internautom. Również Kylie Jenner pomyślała o fanach i opublikowała film, który nagrała kilka tygodni temu. Na klipie można podejrzeć rozmowę Kylie z jej trzema przyjaciółkami. Ta dyskusja naprawdę wiele zdradza!

Kylie Jenner również stara się jak najmniej wychodzić z domu. Dla niej czas kwarantanny jest jednak dobrym czasem. Bo jak sama przyznała uwielbia spędzać czas w domu, a będąc w ciąży ze Stormi i chcąc zachować prywatność doskonale opanowała sztukę radzenia sobie bez imprez na mieście i wielkich zakupów. Dla Kylie więc prośba by jak najmniej opuszczać dom nie jest trudna do wykonania. Gorzej jednak będzie z ograniczonymi spotkaniami jej przyjaciółek a jak wiadomo z nimi ma bardzo dobry kontakt, co z resztą pokazuje niedawno opublikowany filmik. 

Na filmiku Kylie wraz z trójką przyjaciółek w tym słynną Anastasią Karanikolaou rozmawiają na najróżniejsze tematy. Pojawił się jednak jeden temat, który bardzo przykuł uwagę nie tylko fanów ale także mediów. Dziewczyny zaczęły rozważać, kiedy Kylie powiększy rodzinę. Wszystkie zgodnie przyznały, że uważają, że Kylie jako pierwsza z sióstr ponownie zajdzie w ciążę. Wykluczyły Kendall Jenner, która maksimum czasu poświęca karierze oraz inne siostry z klany Kardashian/Jenner.

Filmik trwający około 10 minut poświęcony był pytaniom, które zadawała Kylie, podczas rozważań wielokrotnie pojawiało się zdanie, że Kylie jako pierwsza zajdzie w ciążę.

Kylie jednak szybko zmieniła temat zastępując je innym pytaniem. Myślicie, że wizja przyjaciółek Kylie się spełni?

NAJNOWSZE