Gorzów: Przemyśl sprawę i zgłoś się na spływ Myślą

2021-05-18 16:25
Gorzów: kajaki
Autor: Hanna Rudzińska/PTTK Ziemia Gorzowska Gorzowski PTTK organizauje kolejny spływ kajakowy (fot. archiwum)

W sobotę odbędzie się pierwszy w tym sezonie spływ kajakowy organizowany przez gorzowskie PTTK. Kilka miejsc w kajakach jeszcze zostało. Organizatorzy obiecują spory wysiłek i niezapomniane wrażenia.

Prawdziwa przygoda w naturze - gorzowskie PTTK w sobotę (22.05) organizuje spływ kajakowy rzeką Myślą. Do pokonania będzie 13 kilometrów. Kajakarze ruszą z okolic wioski Staw. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc w kajakach. Zainteresowani muszą się przygotować na kilka godzin zmagań z rzeką i niespodziankami jakie ona niesie.

To wspomnienia na całe życie - mówi Zbigniew Rudziński, prezes PTTK Ziemi Gorzowskiej. – W tamtym roku mieliśmy jeden z takich spływów na Myśli. Dużo przeszkód było zwalonych przez rzekę. Mimo, że byliśmy bardzo zmęczeni, ale to był taki reset i taka satysfakcja, że udało nam się to wszystko pokonać, że wynagrodziło cały ten wysiłek.

Na koniec uczestnicy odwiedzą jeszcze park dendrologiczny w Mościcach. Spływ jest płatny, a w cenie jest transport na miejsce spływu i koszt wynajęcia kajaków. Wyjazd autokarem w sobotę, o godz. 8 z parkingu przy hali sportowej ul. Szarych Szeregów. Zainteresowani wszelkie informacje znajdą na Facebooku PTTK Ziemia Gorzowska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE