Zranione ptaki odcinki 72, 73, 74. Sąsiadki oskarżają Ayse dziewczynę o rozwiązłość

2022-07-04 21:19 Joanna Dembek
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP Zranione ptaki streszczenie nowych odcinków

W najnowszych odcinkach Zranionych ptaków zobaczymy jak Levent ratuje Meryem przed okrucieństwem ojca, a przy okazji wyznaje jej miłość. Okaże się również, że Ayşe jest tematem plotek sąsiadów, a jej matka Safiye zakazuje jej chodzić do pracy. Zranione ptaki to turecka telenowela, której nowe odcinki zobaczymy już od 4-6 lipca 2022 o godz. 18:45 na TVP2 lub na stronie VOD.TVP.PL.

Zranione ptaki to niezwykle elektryzująca miłosna opowieść przyciągająca przed ekrany tysiące polskich widzów. Fani serialu już niedługo przekonają się, co wydarzy się pomiędzy bohaterami tureckiej telenoweli. Meryem i Leventa czeka nieprzyjemna przygoda, jak również wiele miłych momentów. Streszczenie odcinków 72-76 dostępne są w artykule poniżej, a ich emisja odbędzie się w dniach 4-6 lipca 2022 o godz. 18:45 na kanale TVP2 lub na stronie VOD.TVP.PL. Zapraszamy przed odbiorniki!

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 72

Meryem jest na skraju wyczerpania. Mimo wszystko konsekwentnie nie godzi się na pracę u Tekina. Levent podsłuchuje rozmowę Durmusa i Tekina, z której dowiaduje się, że Durmus w jakiś sposób zastrasza Meryem. Ayse mówi mu o lęku Meryem przed ciemnością. Levent kojarzy fakty i ratuje Meryem przed okrucieństwem jej ojca. Meryem wraca do rezydencji. Cemil każe Leventowi w końcu przyznać się do uczuć, jakimi darzy Meryem. Levent głośno wyjawia mu, że ją kocha. Jego słowa słyszy Melis, która natychmiast idzie z tym do Tekina. Tekin wysyła do rezydencji Durmusa i dwóch swoich ludzi. Mają zdemolować dom i siłą wyciągnąć stamtąd Meryem. Leventowi po raz kolejny w ostatniej chwili udaje się ją uratować. Melis jest załamana. Po dzielnicy krążą plotki na temat Ayse. Sąsiadki oskarżają dziewczynę o rozwiązłość. Safiye pozostaje głucha na oskarżenia, jakie padają wobec jej córki.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 73

Po incydencie z Durmuşem, Meryem dochodzi do wniosku, że najlepiej będzie jeśli wyjedzie. Melis utwierdza ją w tym przekonaniu i robi wszystko, żeby przyspieszyć jej wyjazd. Meryem wyjawia swoje plany Ayşe, a ta informuje o wszystkim Cemila i Leventa. Levent rusza do rezydencji, żeby zatrzymać Meryem. Chociaż udaje mu się zdążyć na czas, nie jest w stanie zatrzymać dziewczyny. Także Ömer bardzo przeżywa nagły wyjazd siostry. Safiye dowiaduje się od znajomej, że Ayşe jest tematem plotek sąsiadów i robi córce awanturę. Jest przekonana, że córka ją okłamuje i jest w związku z jakimś mężczyzną. Safiye zakazuje też Ayşe chodzić do pracy. Ku zaskoczeniu obu kobiet, w ich domu pojawia się siostra ojca Ayşe. Levent zabiera Ömera do parku, żeby poprawić mu humor, towarzyszy im Melis. Gdy wracają do domu, ku ich zaskoczeniu drzwi otwiera im Meryem.

Zranione ptaki - streszczenie odcinka 74

Melis jest wściekła, że Meryem nie wyjechała, chociaż stara się to ukryć przed domownikami. Levent natomiast nie posiada się z radości i coraz bardziej uświadamia sobie, jak bardzo kocha Meryem. Próbuje wyznać jej swoje uczucia, ale wciąż coś staje mu na przeszkodzie. Safiye i ciotka Ayşe, Nurten boją się, że plotki o Ayşe dotrą do jej ojca okrutnika, który każe przysłać ją do siebie do Niemiec i zmieni jej życie w piekło. Cemil nie może skontaktować się z Ayşe i coraz bardziej się o nią niepokoi. Słowa o wyjeździe Ayşe do Niemiec słyszy Doğan przechodzący nieopodal ich domu. Mężczyzna jest gotów na wszystko, żeby nie dopuścić do wyjazdu Ayşe. Proponuje dziewczynie małżeństwo, ale ona stanowczo odmawia. Levent chce dowiedzieć się od Meryem, dlaczego zrezygnowała z wyjazdu, chce usłyszeć, że zrobiła to też dla niego. Plotki o Ayşe dochodzą do jej ojca. Ku rozpaczy Safiye dziewczyna gotowa jest wyjechać do Niemiec.

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51
ILE ZAPŁACIMY ZA WAKACJE SAMOCHODEM? [BUŁGARIA, CHORWACJA, HISZPANIA] | ESKA XD - Prosto z salonu #52
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE