Zakochani po uszy 337: Paula podejrzewa, że Kuba zamordował Zośkę! Tymon nie chce się poddać badaniom

2021-05-04 19:13 Alicja Wójcik
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Jak zakończą się losy bohaterów Zakochanych po uszy i co jeszcze wydarzy się w ich życiu? Odpowiedzi na te pytania nurtują wszystkich fanów serialu, a tych nadal nie brakuje! Przed nami już tylko kilka miesięcy z Zakochanymi po uszy, ponieważ emitowany obecnie piąty sezon serialu jest niestety ostatnim. Odcinki jednak nie skończą się aż tak szybko - serial ma ukazywać się aż do końca sierpnia.

Zakochani po uszy 337: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Kuba ma problemy ze względu na śmierć Zośki i fakt, że to właśnie on był ostatnią osobą, z którą się kontaktowała. Ta sytuacja bardzo źle wpływa na Paulę. Dziewczyna nie wie, komu ma wierzyć i zaczyna podejrzewać, że Kuba faktycznie mógł mieć coś wspólnego z jej śmiercią.

Zakochani po uszy 337: streszczenie

Bartek jest wściekły na Tymona, który nie chce przebadać się dla Stasia. Sonia jest tym załamana, tym bardziej, że okazuje się, że nikt z bliskich nie może być dawcą szpiku dla jej synka, pozostaje więc szukanie dawcy w bazie, a to oznacza długie czekanie. Tymczasem Wojtek jest już przekonany o niewinności Tosi i coraz mocniej podejrzewa o kradzież Tymona. Dowiaduje się, że Tymon ma ogromne długi, które zaciągnął w Anglii. Miał więc motyw. Wojtek boi się teraz, że Tosia mu nie wybaczy. Jednocześnie Paula nie może otrząsnąć się z myśli, że Kuba zamordował Zośkę. Dopiero, kiedy Czesiek zapewnia ją, że Kuba nie ma nic wspólnego ze śmiercią Zośki, Paula czuje, że zachowała się głupio.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
NAJNOWSZE