Za zdrowie Pań! - powtórka koncertu TVP2 z okazji Dnia Kobiet 2021. Kiedy oglądać?

2021-03-08 11:01 kg
Dawid Kwiatkowski
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Corocznie 8 marca obchodzony jest Dzień Kobiet, podczas którego panie otrzymują od panów najpiękniejsze życzenia, bukiety kwiatów czy też słodkości. W tym roku Telewizja Polska również postanowiła uczcić ten wyjątkowy dzień. W poniedziałek 8 marca 2021 roku na antenie TVP1 pokazany zostanie wyjątkowy koncert Za zdrowie Pań!. Na scenie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Kiedy wyemitowana zostanie powtórka wydarzenia?

Za zdrowie Pań! - powtórka koncertu. Podczas wyjątkowego koncertu Za Zdrowie Pań!, który zostanie wyemitowany w poniedziałek 8 marca 2021 roku, o godzinie 17:15 w TVP1, wystąpią: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski, Rafał Brzozowski, Joanna Moro, Boys, Future Folk, Gromee, Adam Stachowiak, Andre, Mikołaj Krawczyk, Classic oraz Norbi. Wydarzenie odbędzie się w krakowskim Centrum Kongresowym ICE.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Za zdrowie Pań! - powtórka koncertu

Transmisja na żywo z koncertu Za zdrowie Pań! będzie dostępna na antenie TVP1 już w poniedziałek 8 marca, od godziny 17:15. Powtórkę wydarzenia będzie można obejrzeć tego samego dnia, o godzinie 21:40 w TVP2.

NAJNOWSZE