Wywiad Oprah z Meghan i Harrym - ONLINE i TV. Gdzie oglądać w polskiej telewizji? Powtórka

2021-03-08 15:47 kg
Meghan i Harry
Autor: CBS/Ferrari Press/East News

To zdecydowanie jeden z najbardziej wyczekiwanych wywiadów ostatnich miesięcy, a nawet lat. 7 marca 2021 roku stacja CBS pokazała wywiad Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz z księżną Meghan, w którym książęca para zdradza kulisy życia w rodzinie królewskiej, bycia pod presją opinii publicznej oraz powody przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych. Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć wywiad w polskiej telewizji?

Wywiad Oprah z Meghan i Harrym - online i TV. Wywiad Oprah Winfrey z Harrym i Meghan został wyemitowany w niedzielę 7 marca 2021 roku, o godzinie 20:00 czasu amerykańskiego na antenie CBS. W pierwszej części dziennikarka przeprowadziła rozmowę z Meghan, w której Księżna Sussexu opowiedziała, jak wyglądały jej pierwsze miesiące w rodzinie królewskiej. Następnie do Oprah i Meghan dołączył Harry, który zdradził kulisy przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych oraz powody tej decyzji.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Wywiad Oprah z Meghan i Harrym - online i TV

W niedzielę 7 marca 2021 roku światło dzienne ujrzał pierwszy wywiad książęcej pary po wycofaniu się z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej. Nic więc dziwnego, że rozmowa ta wzbudzała ogromne emocje już na kilka dni przed jej emisją. W polskiej telewizji wywiad będzie można obejrzeć już w poniedziałek 8 marca 2021 roku, o godzinie 20:30 na antenie TVN24.

Już teraz wiadomo jednak, o czym rozmawiali Meghan, Harry oraz Oprah. Księżna Sussexu zarzuciła rodzinie królewskiej między innymi rasizm, obojętność, brak wsparcia oraz utrwalanie kłamstw. Wyszło również na jaw, że Meghan miała myśli samobójcze, a kiedy poprosiła o pomoc, wcale jej nie otrzymała. Gdyby tego było mało, Księżna ujawniła, że na królewskim dworze stale czuła się uciszana, ponieważ dla rodziny królewskiej najważniejszy był wizerunek. Jakie inne tematy zostały poruszone podczas wywiadu? O tym przekonamy się już 8 marca o godzinie 20:30.

Wywiad Oprah z Meghan i Harrym - powtórka

Niestety wszystko wskazuje na to, że stacja TVN24 nie przewiduje telewizyjnych powtórek wywiadu. Niewykluczone jednak, że rozmowa wkrótce pojawi się na platformie Player.pl

NAJNOWSZE