Więzień miłości streszczenie po polsku. Zeliha zostaje postawiona w sytuacji bez wyjścia. Zgadza się na ślub z Vakkasem

2021-03-08 12:49 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości to turecki serial, który gości na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku. Od samego początku produkcja przyciąga ogromną publiczność, która z niecierpliwością czeka na kolejne odcinki, aby poznać dalsze losy głównych bohaterów. Wielkimi krokami zbliża się jednak finał serialu. Co wydarzy się w jego ostatnich odcinkach? Jak zakończą się losy Azize, Oouza, Zelihy i Kylycza? Sprawdźcie już teraz.

Więzień miłości odcinek 511 - streszczenie. W połowie marca 2021 roku Telewizja Polska wyemituje ostatni odcinek Więźnia miłości, w którym widzowie pożegnają się z Azize, Oouzem, Zelihą, Tarykiem, Kylyczem oraz Alim. Wiadomo już jednak, że miejsce hitu TVP2 zajmie Promyk nadziei, czyli nowy turecki serial, który ma szansę stać się prawdziwym hitem. Pierwszy odcinek nowej produkcji zostanie wyemitowany już w piątek, 19 marca 2021 roku.

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Więzień miłości - odcinek 511

Zeliha ma za sobą naprawdę ciężkie tygodnie. Za sprawą jej matki, rozpadł się jej związek, a ona sama wpadła w głęboką depresję. Pod wpływem silnych emocji kobieta chciała odebrać sobie życie. Na szczęście z pomocą przyszedł jej Taryk, który zaopiekował się nią i pilnował, aby ponownie nie chciała zrobić sobie krzywdy. Teraz z kolei jej matka chce zeswatać ją ze znacznie starszym od niej mężczyzną. W najbliższych odcinkach Elmas trafi do aresztu za niespłacone długi.

W 511. odcinku Więźnia miłości, którego emisję zaplanowano na poniedziałek, 15 marca 2021 roku, Elmas wyzna córce, że podpisała Vakkasowi weksel i że pragnie oskarżyć Taryka o gwałt na Zelisze. Zeliha zostanie postawiona w sytuacji bez wyjścia, dlatego zgodzi się wyjść za Vakkasa... Czy ślub dojdzie do skutku, a Zeliha spędzi resztę życia u boku Vakkasa? O tym przekonamy się już w najbliższych odcinkach tureckiego serialu.

NAJNOWSZE