Solejukowa w BrzydUli 2?! Katarzyna Żak ma wcielić się w podobną postać!

2020-07-08 16:11 aw
Solejukowa w BrzydUli
Autor: KRZYSZTOF WOJDA/REPORTER/East News, Materiały Prasowe

Po wielu latach próśb, petycji i oczekiwań fani BrzydUli w końcu doczekali się kontynuacji swojego ulubionego serialu. Nowa BrzydUla ma wrócić na antenę TVN już jesienią 2020, a życie głównej bohaterki wcale nie będzie tak różowe, jak mogłoby się wydawać. Teraz Ula jest już żoną i matką, a jej codzienne życie będzie obfitowało w zupełnie nowe problemy.

BrzydUla 2 - w nowych odcinkach serialu zobaczymy postać Solejukowej?! Okazuje się, że to bardzo prawdopodobne! Mimo że serial Ranczo zakończył się w 2016 roku, to, podobnie jak BrzydUla, cały czas zajmuje szczególne miejsce w sercach polskich widzów. Zdaniem wielu osób Ranczo to serial kultowy, a dla niektórych jest to wręcz najlepszy polski serial komediowy.

Solejukowa pojawi się w BrzydUli 2?

Kazimiera Solejuk, zwana potocznie Solejukową, jest jedną z barwniejszych i najbardziej lubianych bohaterek Rancza. Wykreowana przez Katarzynę Żak postać udowodniła, że nie należy oceniać ludzi po pozorach, a dzięki ambicjom i ciężkiej pracy można zajść naprawdę daleko. Okazuje się, że w nowych odcinkach BrzydUli Żak będzie miała okazję zagrać bardzo podobną bohaterkę!

QUIZ: Jak dobrze znasz serial BrzydUla? Sprawdź swoją wiedzę!

Pytanie 1 z 9
Z jakiej miejscowości pochodziła Ula Cieplak?

Jak dowiedział się Super Express, Katarzyna Żak ma dołączyć do obsady BrzydUli 2, gdzie wcieli się w postać sprzątaczki Lucyny, która pracuje w firmie Marka. Z pozoru jest ona prostą i zaniedbaną kobietą, jednak przejawia niezwykły talent wokalny, a jej marzeniem jest udział w programie Mam Talent. Trudno nie zauważyć tu bardzo podobnego schematu, jaki miał miejsce z postacią Kazi Solejuk w Ranczu i jej spektakularną metamorfozą. Czy Katarzynie Żak ponownie uda się wykreować tak uwielbianą przez widzów postać? Nowe odcinki BrzydUli mają być emitowane już od września.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE