Sługi wojny - ile odcinków liczy serial i kiedy oglądać?

i

Autor: materiały prasowe Kino Świat Sługi wojny - ile odcinków liczy serial i kiedy oglądać?

Sługi wojny - ile odcinków liczy serial i kiedy oglądać?

2022-05-19 16:13

Sługi wojny to polski serial emitowany przez Telewizję Polsą. O czym jest produkcja i ile odcinków liczy? Gdzie oglądać Sługi wojny? Zdradzamy wszystko, co musicie wiedzieć o serialu Sługi wojny i szczegółach jego emisji.

Sługi wojny - ile odcinków ma serial? Gdzie i kiedy oglądać Sługi wojny? Te pytania zadaje sobie z pewnością wielu miłośników polskiego kina sensacyjnego. Przychodzimy wam z pomocą - w niniejszym artykule zgromadziliśmy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące serialu "Sługi wojny". 

Sługi wojny - ile odcinków liczy serial i kiedy oglądać?

"Sługi wojny" to serialowa wersja głośnego filmu w reżyserii Mariusza Gawrysia, twórcy takich filmów jak "Sługi boże" i "Egzekutor". Serial liczy łącznie 3 odcinki, a każdy z nich trwa około 40 minut. Wszystkie odcinki znajdziecie na platformie vod.tvp.pl. Jeśli jednak chcecie wiedzieć, kiedy odbędzie się telewizyjna premiera serialu "Sługi boże" i w jakich godzinach odbywać się będzie emisja, donosimy, że produkcja zadebiutuje na antenie TVP2 w poniedziałek 23 maja 2022 roku, o godzinie 22:55. Drugi odcinek ukaże się następnego dnia - we wtorek 24 maja o godzinie 23:10, zaś trzeci i ostatni - w środę 25 maja również o 23:10. 

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej niedocenione polskie seriale. 5 tytułów, które zasłużyły na większy rozgłos i uznanie

Sługi wojny - o czym jest serial?

Dwa lata po zabójstwach w Kościele Marii Magdaleny, Wrocław znów staje się sceną nietuzinkowej zbrodni. Profesor Jerzy Abramski, szef dużej firmy działającej na polu transplantologii, zostaje zamordowany we własnym mieszkaniu. Sprawą zajmuje się młody, ale doświadczony komisarz Samborski (Sambor). W śledztwie pomaga mu młodszy aspirant, Marta Zadara.

W rolach głównych występują Piotr Stramowski ("Kobiety mafii", "Botoks", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"), Maria Kania ("Atak paniki") i Paweł Królikowski ("Pitbull. Nowe porządki", "Belfer").

ZOBACZ TAKŻE: Polskie seriale, które mogły być świetne, a okazały się klapą. 5 zmarnowanych potencjałów

Sonda
Planujesz obejrzeć ten serial?

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych