Sefirin Kızı - turecki serial niczym Romeo i Julia. O czym jest i czy będzie w Polsce?

2021-05-12 17:00 Adrian Rybak
Sefirin Kızı
Autor: Youtube.com/ STAR TV

Sefirin Kızı to kolejna turecka produkcja, która odnosi niesamowite sukcesy na arenie międzynarodowej. Telenowele znad Bosforu są prawdziwym fenomenem. Zdobyły fanów na całym świecie. O czym jest ten serial i z czego wynika jego sukces? Czy pojawi się także w polskiej telewizji? Odpowiadamy na te pytania.

Sefirin Kızı to prawdziwy hit. Ten turecki serial trafił do wielu państw na świecie. Mogli go obejrzeć między innymi widzowie w Stanach Zjednoczonych, Albanii, Iranie, Omanie i na Węgrzech. Produkcja zdobyła także kilka prestiżowych statuetek International Izmir Film Festival Golden Artemis Awards. O czym jest telenowela? Opowiada o losach Sancar y Nare, którzy są w sobie zakochani od dzieciństwa. Ona pochodzi z bogatej rodziny, a on z klasy średniej. Z tego powodu ojciec dziewczyny rozdziela ich na długie lata. W dorosłości spotykają się ponownie, ale on przygotowuje się do ślubu z inną kobietą. Będzie musiał wybrać pomiędzy miłością a rozsądkiem i zdaniem rodziny. Serial składa się z 51 odcinków, które trwają dwie godziny. Czy Polacy mogą liczyć na emisję tej telenoweli?

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Sefirin Kızı - czy będzie w Polsce?

Sefirin Kızı to serial, który z pewnością chciałoby zobaczyć wielu fanów tureckich produkcji. Niestety, na ten moment nie ma żadnych informacji o kupieniu telenoweli przez którąś z polskich telewizji. Można jednak podejrzewać, że z czasem któraś stacja zainteresuje się tą produkcją z powodu jej dużego sukcesu za granicą.

Sefirin Kızı - obsada

W serialu występują Engin Akyürek, Neslihan Atagül, Tuba Büyüküstün, Uraz Kaygılaroğlu, Erdal Kuçukkömürcü, Doğukan Polat, Hivda Zizan Alp, Özlem Çakar Yalçınkaya, Erhan Alpay, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Esra Kızıldoğan, Cemre Öktem, Edip Tepeli, Beren Gençalp i inni.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE