Rec 2 (2009) DVD

2010-03-29 1:04
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

85 minut strachu non - stop!

Druga, jeszcze mroczniejsza, odsłona przerażającej wizji zrodzonej w umysłach wielokrotnie nominowanego i nagradzanego reżyserskiego duetu, Balaguero - Plaza. Duetu, który został okrzyknięty wskrzesicielami kina grozy.

Akcja Rec 2 rozpoczyna się kilka minut po zajściach, które stanowiły fabułę pierwszej części. Policjanci z jednostki specjalnej zabezpieczają budynek, jak zawsze wtedy, gdy jest zagrożenie epidemiologiczne. Rozkładają tunele, przez które dostaną się do wnętrza. Wiedzą, że w środku spotkają osoby, które dziwna i bardzo niebezpieczna choroba, zmieniła w żądne krwi bestie. Jest z nimi lekarz, specjalista od wirusów, który ma pobrać próbki i przeprowadzić test.

Uzbrojeni po zęby, z kamerami na hełmach, doskonale wyszkoleni policjanci wkraczają do środka, by zaprowadzić porządek w budynku. Trafiają w sam środek piekła. Ich nowoczesny sprzęt i wyszkolenie okazują się dziecinną zabawką w konfrontacji z nieznanym… Co tak naprawdę spotykają na swej drodze: zombie czy demony? Bezpośrednią i beznamiętną relację przekazują kamery zamontowane na ich hełmach. One nagrają każdy szmer, jęk, krzyk i pokażą cały koszmar.

Jeśli macie ochotę na maksymalny poziom adrenaliny włączcie "Rec2".

Rec2 (horror,2009, Hiszpania, 85 minut)

Reżyseria: Jaume Balaguero, Paco Plaza
Obsada: Jonathan Mellor, Oscar Sanczez Zafra, Ariel Casas

A teraz krótki filmik o tym, jak powstawały te krrrrwawe sceny;)


Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE