Planeta Singli otrzyma nietypową kontynuację! Twórcy pracują nad serialem

2021-06-24 14:33 Alicja Wójcik
Planeta Singli
Autor: Materiały Prasowe

Polskie komedie romantyczne cały czas cieszą się ogromną popularnością. To gatunek, na który widzowie chętnie biegną do kina, a uwielbiane produkcje często otrzymują nawet po kilka części. Przykładem takich filmów są między innymi Listy do M. czy Planeta Singli. Druga z tych filmowych serii, opowiadająca o burzliwej relacji Ani i Tomka, przyciągnęła przed ekrany ogromną liczbę widzów, dlatego twórcy bardzo szybko zdecydowali się na nakręcenie zarówno drugiej, jak i trzeciej części produkcji.

Planeta Singli dostanie kontynuację! Tym razem jednak w postaci serialu. Pierwsza część produkcji trafiła na ekrany kin w 2016 roku, Planetę Singli 2 mogliśmy obejrzeć w pod koniec 2018 roku i wówczas okazało się również, że twórcy jednocześnie pracowali także nad Planetą Singli 3, która miała swoją premierę na początku 2019 roku. Niebawem do trylogii dołączy również serial, jednak widzowie, którzy mieli nadzieję na więcej historii Tomka i Ani, mogą poczuć się nieco zawiedzeni.

Planeta Singli. Osiem historii - o czym jest serial?

Do współpracy przy tym wyjątkowym projekcie zaproszono kilkunastu scenarzystów i ośmiu reżyserów. Na cykl będzie się składało osiem opowieści. Każda z nich będzie przedstawiać inną historię, inne oblicze miłości. Mianownikiem, które łączy je wszystkie jest randkowanie online. Jako pierwsi na planie produkcji stanęli: Izabela Kuna i Bartłomiej Topa. To główni bohaterowie odcinka serii zatytułowanego „Planeta Singli. Historia druga: Zjazd absolwentów”, w którym dowiemy się co może się wydarzyć kiedy skonfliktowani mąż i żona pojawiają się na wspólnym zlocie klasowym. Scenariusz napisała Aleksandra Parnowska-Ramsey, a odcinek reżyseruje Aleksandra Terpińska.

Planeta Singli. Osiem historii - kiedy premiera i gdzie oglądać?

Każda z historii cyklu stanowić będzie zamkniętą całość, w każdej znajdziemy nazwiska uznanych aktorów dedykowanych tej jednej opowieści. Każdą wyreżyseruje inny reżyser. Premiera zaplanowana została na koniec 2021 roku, serial będzie można oglądać w serwisie CANAL+ online na canalplus.com oraz na kanale CANAL+ PREMIUM.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE