Nieświadomi HBO - kiedy oglądać? Dni i godziny emisji czeskiego serialu szpiegowskiego

2019-10-17 18:09 kw
Nieświadomi
Autor: materiał prasowy

Nieświadomi to najnowszy czeski serial produkcji HBO Europe. Jest to historia szpiegowska osadzona w Pradze końca lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. W produkcji wystąpiła międzynarodowa obsada – m.in. Tatiana Pauhofová, Martin Hofmann, Hattie Morahan oraz David Nykl. Kiedy będzie można oglądać nową produkcję? Już teraz na EskaCINEMA.pl sprawdźcie dni i godziny emisji czeskiego serialu szpiegowskiego.

Nieświadomi HBO - kiedy oglądać? Dni i godziny emisji czeskiego serialu szpiegowskiego mogą zainteresować wszystkich fanów kina akcji. Światowa premiera serialu Nieświadomi miała miejsce na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach, produkcja prezentowana była także na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Kiedy odbędzie się telewizyjna premiera produkcji? Kiedy oglądać serial?

Nieświadomi HBO - fabuła

Rok 1989, przeddzień aksamitnej rewolucji. Skrzypaczka Marie (Tatiana Pauhofová) i jej mąż Wiktor przed dziesięcioma laty uciekli z komunistycznej Czechosłowacji. Kiedy jesienią 1989 roku wydaje się, że w kraju nadszedł czas zmian, przyjeżdżają w rodzinne strony. Jednak niedługo po przyjeździe zostają potrąceni na ulicy przez samochód. Kiedy Marie budzi się, odkrywa, że jej mąż zniknął, i nikt nie jest w stanie jej powiedzieć, co się z nim stało i jak go odnaleźć.

Nieświadomi - kiedy oglądać?

Premiera serialu HBO Europe Nieświadomi (Bez vedomi) odbędzie się 17 listopada w HBO GO. Tego dnia do serwisu dodany zostanie cały sezon serialu. Na antenie HBO3 emisja pierwszych dwóch odcinków zaplanowana została także na 17 listopada - na godz. 21.00 oraz 22.00. Emisje kolejnych odcinków odbywać się co tydzień, w niedzielę o godz. 21.00.

NAJNOWSZE