Na dobre i na złe 690: Lena, Witek, Falkowicz, Radwan - co się wydarzy?

2017-12-20 14:24
Na dobre i na złe 690
Autor: fot. Artrama

Na dobre i na złe 690: Co się wydarzy w Lesnej Górze? Ostatnie wydarzenia trzymają widzów serialu w ciągłym napięciu. Jak potoczą się losy Leny, Witka i Falkowicza? A do tego wszystkiego Radwan wraca!

Na dobre i na złe 690: Doktor Radwan wróci w końcu do Polski, ale bez Sylwii, która zostanie w Szwajcarii. Tuż po przylocie lekarz weźmie udział w pogrzebie teściowej i na cmentarzu spotka Wiktorię. Kobieta będzie chciała wyprowadzić się z mieszkania, które nalezy do Radwana. Mężczyzna jednak nie chce tracić cennej lokatorki i namawia Wiki, aby została. Kilka godzin później, gdy Adam zajrzy do Wiktorii, by zabrać swoje rzeczy… „przyłapie” ją właśnie z Radwanem. Który na widok kolegi zblednie i wpadnie w lekką panikę.

Na dobre i na złe 27.12.2017 kiedy odcinek w TV? Emisja przełożona!

Na dobre i na złe 690: Lena i Witek

Dramat Leny trwa! Doktor Starska po miesiącu wciąż będzie w areszcie. I podczas spotkania z prokuratorką w końcu wybuchnie.- Jak długo jeszcze zamierza mnie pani oskarżać o coś, czego nie zrobiłam?! Prokurator proponuje Lenie układ. Jeśli Starska dobrowolnie przyzna się do nieumyślnego spowodowania śmierci, będzie wnioskować o znacząco mniejszy wymiar kary. Dziewczyna jest załamana, ale decyduje się na ten krok. Tymczasem Latoszek po dyżurze pojedzie na policję i… weźmie winę za śmierć Jowity na siebie! Po to, by jego ukochana odzyskała w końcu wolność. Jak się skończy ta dramatyczna rozgrywka? Tego dowiemy się w najbliższych odcinkach!

Na dobre i na złe: Filip Bobek w obsadzie! Kogo zagra? Namiesza!

Na dobre i na złe 690: Falkowicz podrywa Oliwkę?

Falkowicz odwiedzi Oliwię w domu i zrobi wszystko, by zmęczona „matka Polka” na nowo zmieniła się w seksownego wampa…. Bo właśnie w takim wcieleniu dziewczyna przykuła uwagę jego brata w klubie - pamiętnej nocy, po której na świat przyszedł Józio. Dziewczynie z początku się to nie spodoba i pośle lekarzowi gniewne spojrzenie... jednak to Falkowicza nie odstraszy. Czy taktyka profesora odniesie skutek? I Krajewski zobaczy w końcu w Oliwii… kobietę swojego życia?

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE