Msza święta 6 stycznia na żywo w telewizji i online. TVP1, Polsat, Trwam

2022-01-06 8:52 Adrian Rybak
Msza święta
Autor: Pixabay

Pandemia koronawirusa ma ogromny wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. Świetną alternatywą dla wiernych są transmisje na żywo z mszy świętej, które oglądać można zarówno w TV, jak i online. Sprawdźcie plan transmisji mszy na Święto Trzech Króli, które w tym roku przypada na czwartek. O której będą msze w telewizji?

6 stycznia to wyjątkowy dzień dla osób wierzących. Święto Trzech Króli to pierwsze ważne święto w nowym roku. W 2022 roku wypada ono w czwartek. W wielu krajach na świecie jest to bardzo huczne wydarzenie. W Hiszpanii i wielu krajach hiszpańskojęzycznych wszyscy obsypywani są prezentami. Jedzone są słodkie przekąski i organizowane są procesje. W Polsce 6 stycznia obchodzimy skromniej, ale także mamy swoje tradycje. Święto za każdym razem jest okazją do organizowania barwnych orszaków, podczas których przez ulice miast przechodzą ludzie w jasełkowych przebraniach. To także dzień, kiedy katolicy idą na mszę świętą. Niektórzy jednak decydują się na wirtualny udział z powodu pandemii. Gdzie w telewizji szukać transmisji z mszy? O której godzinie?

Święto Trzech Króli 2022 w Hiszpanii i Niemczech. Jak obchodzimy za granicą?

Święto Trzech Króli w Toruniu 2013-2014

Msze święte w TV - 6 stycznia 2022

  • 7:00 - Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach - TVP1
  • 7:00 - Transmisja Mszy Świętej z Jasnej Góry - Republika
  • 9:00 - Msza Św. ze Świątyni Opatrzności Bożej - Polsat News
  • 10:00 - Uroczystość Objawienia Pańskiego - Msza święta pod przewodnictwem Papieża Franciszka - TV Trwam
  • 12:00 - Transmisja Mszy Świętej - Z Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Opolu - TVP3 Opole
  • 13:30 - Msza święta z Jasnej Góry - Transmisja z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej - TV Trwam
Sonda
Oglądasz msze święte w telewizji lub online?

Msza święta online

Msze święte online można oglądać za pośrednictwem telewizji internetowej WP Pilot. Wymaga to posiadania konta na platformie. Oprócz tego nabożeństwa dostępne są także na YouTubie czy też Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE