ME siatkarek 2019. Polska - Belgia: transmisja TV i online, godzina meczu

2019-08-28 15:03
ME siatkarek 2019. Polska - Belgia: transmisja TV i online, godzina meczu
Autor: MAGDALENA PASIEWICZ/ SE ME siatkarek 2019. Polska - Belgia: transmisja TV i online, godzina meczu

Mistrzostwa Europy siatkarek 2019 to impreza, na którą czekają fani siatkówki w całym kraju. Nasze dziewczyny w turnieju idą jak burza. Mają za sobą już trzy zwycięstwa. Gdzie i kiedy oglądać mecz Polska - Belgia w TV? Czy będzie dostępny stream online? Wszystkie informacje w jednym miejscu na EskaCinema.pl!

ME siatkarek 2019. Polska - Belgia: transmisja TV i online, godzina meczu. Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej kobiet 2019 to wyjątkowy turniej. Przez cały czas trwania rywalizacji, mecze zostaną rozegrane w czterech krajach: Polsce, Turcji, na Słowacji i Węgrzech. O medale będą walczyć po raz pierwszy 24 drużyny. Nasze biało-czerwone dziewczyny będą musiały zmierzyć się ze Słowenią, Portugalią, Ukrainą, Belgią i Włochami. Polki wygrały już trzy mecze. W pierwszym rozgromiły Słowenię 3:0, w drugim Portugalią 3:0, a z Ukrainą wygrały 3:1. Gdzie i kiedy oglądać mecz Portugalia - Polska w TV? Czy będzie dostępny stream online? 

Polska - Belgia: transmisja TV

Mecz Polska - Belgia będziecie mogli obejrzeć na aż 3 antenach. W środę 28 sierpnia 2019 roku, punktualnie o 20:00 transmisję rozpocznie TVP2, TVP SPORT i Polsat Sport.

Polska - Belgia: transmisja online

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów siatkówki kobiet. Stream z meczu Polska - Belgia będzie dostępny aż w dwóch miejscach. Darmową transmisję znajdziecie na sport.tvp.pl, natomiast na platformie ipla.tv należy zapłacić za dostęp.

NAJNOWSZE