Love Island 2 - finał. Kiedy ostatni odcinek drugiej edycji programu?

2020-09-30 10:16 kg
Karolina Gilon
Autor: wbf

Pod koniec sierpnia 2020 roku wystartowała druga edycja najgorętszego reality-show - Love Island. Wyspa miłości. Po raz kolejny seksowni uczestnicy show pojawili się w hiszpańskiej willi, aby odnaleźć miłość życia i przeżyć gorący romans. Zwyciężyć może jednak tylko jedna para. Kto tym razem skradnie serce zarówno partnera, jak i widzów i dojdzie do wielkiego finału show? Kiedy wyemitowany zostanie ostatni odcinek drugiej edycji programu?

Love Island 2 - finał. Kiedy ostatni odcinek drugiej edycji programu? Love Island to program, którego druga edycja jest właśnie emitowana na antenie Polsatu. W show udział biorą single, którzy marzą o przygodzie życia. Przez kilka tygodni mieszkają ze sobą w willi zlokalizowanej w słonecznej Hiszpanii, a podczas pobytu w programie, muszą łączyć się w pary, aby wspólnie wykonać powierzone zadania. Osoby, które nie znalazły partnera, wracają do domu. Na ich miejsce natomiast pojawiają się nowi bohaterowie, którzy mogą nieźle namieszać.

Love Island 2 - kiedy ostatni odcinek drugiej edycji programu?

Druga edycja Love Island wystartowała 31 sierpnia 2020 roku. Kolejne odcinki reality-show są emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 22:10 oraz w niedziele, o tej samej porze. Wielkimi krokami zbliża się wielki finał sezonu, podczas którego poznamy zwycięską parę. Ostatni odcinek Love Island 2 zostanie pokazany w piątek, 9 października 2020 roku, o godzinie 22:10 w Polsacie.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE