La Bandida - zmiana emisji! Kiedy oglądać 44 i 45 odcinek serialu?

2020-08-15 11:04 kg
La Bandida
Autor: materiały TVP

La Bandida to składająca się z 62 odcinków meksykańska telenowela, która opowiada historię Gracieli Olmos - szefowej grupy narkotykowej. Produkcja gości na antenie Telewizji Polskiej od lipca 2020 roku i od samego początku cieszy się ogromną popularnością. Widzowie pokochali emocjonujący serial i z ciekawością śledzą jego kolejne odcinki. Dla wszystkich fanów La Bandidy mamy bardzo ważną informację - już wkrótce nastąpi zmiana emisji odcinków serialu. Sprawdźcie, kiedy oglądać 44 oraz 45 odcinek telenoweli.

La Bandida - zmiana emisji! Kiedy oglądać 44 i 45 odcinek serialu? Serial oparty jest na prawdziwej historii Gracieli Olmos meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako La Bandida. Historia jej życia będzie prezentowana od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca przez poślubienie rewolucjonisty, po opuszczeniu przez niego została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła kabaret w mieście Durango Calle de la Condesa, który miał ważnych politycznie klientów, artystów, intelektualistów, oficjeli.

La Bandida - zmiana emisji!

W niedzielę, 16 sierpnia 2020 roku miał zostać wyemitowany 44. odcinek La Bandidy. Ze względu na uroczysta premierę filmu dokumentalnego pt. Wojna światów, emisja tego epizodu została przeniesiona na poniedziałek, 17 sierpnia. Tego dnia Telewizja Polska pokaże aż dwa odcinki meksykańskiej telenoweli. Pierwszy z nich zostanie wyemitowany o godzinie 20:35, kolejny o godzinie 21:15. Poniżej możecie sprawdzić, co wydarzy się w odcinkach 44 i 45.

La Bandida odcinek 44 - co się wydarzy?

Arturo i Valentina prowadzą zabójczynię Ordoeza na policję. Kobieta przyznaje, że wynajął ją do tego David Tovar. Graciela jest wolna i wychodzi ze szpitala. Antonio obiecuje Marinie, że do niej wróci. Zostawia jej medalik, który mu został po ojcu. Matka Alicia pod wpływem Benjamina zgadza się przyjąć Milagros do klasztoru. Pozwala też wrócić Catalinie do pracy w sierocińcu. Graciela w końcu publicznie przyznaje się do romansu z Pedro.

La Bandida odcinek 45 - co się wydarzy?

Maria Alvarado cieszy się, że jej syn przyjaźni się z Edith. Liczy, że weźmie z nią ślub. Federico zabiera Damiana do domu Bandidy, żeby nauczyć go, jak postępować z kobietami. Consuelo jest coraz bardziej zazdrosna o Pedra. Jej miłość przeradza się w nienawiść do Gracieli. Postanawia poprosić Teresę o pomoc. Teresa zgadza się jej pomóc i przy okazji zamierza się zemścić na Bandidzie i Księżniczce. Do sierocińca przyjmują nowego nauczyciela. Octavio od razu zaprzyjaźnia się z Valentiną. Arturo chce adoptować dziecko, które ktoś podrzucił do sierocińca, ale Valentina ma wątpliwości. Max często zagląda do Gracieli i jest pod jej urokiem.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE