Kuba Wojewódzki 31.03.2020 - dlaczego nie ma? Kiedy kolejny odcinek programu w TVN?

2020-03-31 18:00
Kuba Wójewódzki
Autor: Materiały Prasowe

Wielu widzów z pewnością mocno zdziwił fakt, że we wtorek już pod koniec marca TVN nie wyemitował kolejnego odcinka talk show Kuby Wojewódzkiego. Wiosenna ramówka 2020 rozpoczęła się stosunkowo niedawno, a na skórzanych kanapach w studiu dziennikarza zagościło zaledwie parę osób. Co się stało i kiedy program Kuby Wojewódzkiego ma powrócić do emisji?

Kuba Wojewódzki 31.03.2020 - dlaczego nie ma? Kiedy kolejny odcinek programu w TVN? Te pytania zadaje sobie wiele osób, które czekały w ten wtorek na kolejny odcinek talk show. Niestety, dla fanów Kuby mamy kiepską wiadomość - jego program na antenę stacji powróci niestety nieprędko. Co jest przyczyną takich zmian?

Kuba Wojewódzki 31.03.2020 - dlaczego nie ma? Kiedy kolejny odcinek programu w TVN?

Stacja TVN podjęła decyzję o zawieszeniu i wstrzymaniu emisji niektórych swoich programów ze względu na zagrożenie spowodowane pandemią koronawirusa. Zmiany zostały wprowadzone od poniedziałku 30 marca, a z ramówki zniknęły m.in. premierowe odcinki Kuchennych rewolucji, Milionerów, a także właśnie Kuby Wojewódzkiego. Jak na razie nie ma dokładnej informacji, kiedy programy te powrócą do emisji - niewykluczone, że  stanie się to dopiero jesienią.

Kuba Wojewódzki szykuje jednak dla swoich fanów pewną alternatywę. Z postów, które wrzuca na swój Instagram, wynika, że będzie spotykał się z gośćmi w zaciszu swojego własnego mieszkania. Niewykluczone, że nowy projekt Kuby będzie można śledzić w internecie, chociaż dokładne szczegóły nie są jeszcze znane.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE