Kozacka miłość - reakcje widzów po obejrzeniu odcinków. Czym żyją fani?

2021-04-08 15:15 AR
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to serial, który ma bardzo duże grono fanów. Nie przegapiają ani jednego odcinka. Codziennie zasiadają przez telewizory, a następnie wspólnie komentują to, co obejrzeli. Z tego powodu w mediach społecznościowych powstały grupy.

Kozacka miłość wywołuje wiele emocji. W ostatnich odcinkach doszło do wielu ciekawych sytuacji, którymi fani byli bardzo podekscytowani. Szczególnie dostrzeżono zachowanie Aliony. - Tym razem upadła najniżej jak tylko mogła i to był punkt kulminacyjny.. Szkoda jej, ale sama jest sobie winna, mogła wybrać poczciwego Ilię, kiedy ten wyznał jej miłość, a ta wolała zgotować sobie taki los - napisał na Facebooku Adam. - W oczach miała obłęd chora tylko kaftanik potrzebny - ocenił z kolei Piotrek. Fani mają także podejrzenia co do oskarżenia Bogdana. - Wrobienie Bogdana trochę komiczne. Podejrzana Marysia coś powiedziała i od razu zakuli go w kajdany i do aresztu. Potem nagle wpuszczają kobietę do celi, bez nadzoru, sprawdzenia i każdy ma to gdzieś - czytamy na grupie wielbicieli serialu. Nadchodzące odcinki także będą ciekawe. Czego należy się spodziewać?

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Kozacka miłość - co w następnych odcinkach

W przyszłym tygodniu dojdzie do mrocznej sytuacji. Wkrótce kozacy przebywając nad wodą znajdą topielca. Będzie to ciało kobiety. Choć nie będzie pewności, wszystko będzie wskazywało na to, że to Oksana. Jednak czy kobieta faktycznie umrze? Odpowiedź na to pytanie możesz znaleźć tutaj.

Kozacka miłość - opis serialu

Kozacka miłość opowiada o losach Marysi. To młoda dziewczyna, która pochodzi z małej i biednej wioski na terenie Związku Radzieckiego. Jest oczkiem w głowie swojego ojca, który jest w stanie zrobić wszystko dla swojej ukochanej córki. Z czasem dziewczyna zakochuje się w mężczyźnie z innej klasy społecznej. Aby móc być razem muszą pokonać wiele przeciwności losu.

NAJNOWSZE