Hotel Paradise 3, Basia

i

Autor: screen YouTube/TVN7

Hotel Paradise 3 - Basia odpadła z programu! Widzowie są w szoku i komentują decyzję

2021-03-30 10:06

Za nami zdecydowanie jeden z najbardziej emocjonujących odcinków trzeciej edycji Hotelu Paradise. W poniedziałek 29 marca 2021 roku odbyło się Rajskie Rozdanie, które wywróciło wszystko do góry nogami. W ostatnich odcinkach z programem pożegnał się Maurycy, który podarował Luizie immunitet. Uczestniczka nie miała nic do stracenia, dlatego postanowiła nieźle namieszać w parach. W wyniku jej działań z Hotelu Paradise musiała wymeldować się Basia, która była ulubienicą widzów.

Hotel Paradise 3 - Basia odpadła z programu! Hotel Paradise to program, w którym uczestnicy pragną znaleźć miłość, przeżyć niezapomniane chwile oraz wygrać spore pieniądze. Aby jednak tego dokonać, muszę knuć, zawierać sojusze i stale planować z wyprzedzeniem swoje kolejne ruchy. W trzeciej edycji programu utworzyły się trzy bardzo silne pary, które miały szansę dojść razem do wielkiego finału. Niestety jedna z nich, Basia i Krystian, nie będą już mieli takiej możliwości.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

Hotel Paradise 3 - Basia odpadła z programu!

Przed Rajskim Rozdaniem wśród mieszkańców Hotelu Paradise byli: Basia, Krystian, Bogusia, Simon, Nathalia, Marcin, Sara, Kamil oraz Luiza. W ostatnich odcinkach z show pożegnał się Maurycy, który podarował Luizie immunitet. Uczestniczka była więc pewna, że nie odpadnie podczas najbliższego Rajskiego Rozdania, dlatego postanowiła wykorzystać ten moment, aby nieźle namieszać. Na Rajskim Rozdaniu podeszła do Krystiana i tym samym zablokowała Basi możliwość podejścia do partnera. Basia postanowiła podejść więc do Kamila, który jako jedyny nie zbudował jeszcze żadnej relacji. Niestety Kamil postanowił kontynuować swoją przygodę w programie z Sarą.

Basia w zaledwie 15 minut musiała się spakować i na dobre opuścić Hotel Paradise. Odejście Basi było szokiem nie tylko dla pozostałych uczestników, ale również dla obsługi hotelu, która po raz pierwszy poprosiła produkcję, o możliwość pożegnania się z uczestnikiem.

Widzowie również nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Na Instagramie programu licznie komentowali odejście Basi.

Ale beczę ???????

Najbardziej wzruszające odejście trzech edycji. ?

Kurde nie wierze, że to pisze ale aż się popłakałam! ?

Pierwszy raz się popłakałam oglądając Hotel Paradise ❤️?

❤️❤️❤️Mówcie sobie co chcecie,ale z nikim do tej pory obsługa hotelu się nie pożegnała. To było przepiękne i świadczy o tym jakim Basia jest człowiekiem.

Czy Basia powróci jeszcze do Hotelu Paradise? O tym przekonamy się już wkrótce!