Dziewczyny ze Lwowa odc. 45 streszczenie: Polina, Olyia, Matylda i Hanka przesłuchiwane. Co ze zdrowiem Swiety?

2019-10-09 14:26
Dziewczyny ze Lwowa odc. 45 streszczenie
Autor: Materiały prasowe TVP Dziewczyny ze Lwowa odc. 45 streszczenie

Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 odcinek 45 - co się wydarzy w nowym odcinku? Policjanci próbują po kolei złamać dziewczyny i przekonać je do współpracy. Czy Polina, Olyia, Matylda i Hanka wyjdą z opresji zwycięską ręką? Premierowy epizod serialu TVP 1 zaplanowany jest na piątek, 18 października. Dziewczyny ze Lwowa można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Dziewczyny ze Lwowa sezon 4 odcinek 45 streszczenie. Polina, Olyia, Matylda i Hanka są w areszcie. Zaczynają się przesłuchania. Policjanci próbują po kolei złamać dziewczyny i przekonać je do współpracy. Swieta, po tragicznych wydarzeniach dochodzi do siebie w szpitalu. Kasia i Oleh zajmują się Natalką. Dziewczynka skarży się bratu, że dorośli dziwnie się zachowują. Oleh tłumaczy jej, że nie o wszystkim jej mówią. Czy teraz on, zdecyduje się na całkowitą szczerość wobec siostry? Śledztwo ma wpływ na związek Kapitana i Poliny, która dowiaduje się, że była kontaktem operacyjnym… Oficer, który jest przyjacielem Arka próbuje go usprawiedliwić. 

Dziewczyny ze Lwowa odcinek 45 streszczenie

Tragiczne wydarzenia odbiły się także na Uljanie, która jako jedyna, nie została zatrzymana w areszcie. Niejako przy okazji, „muzyczne trio” zyskuje nowego szefa, a właściwie szefową… Nowakowa nie może bezczynnie patrzeć, jak Henryk nadużywa alkoholu. Postanawia działać i do tego samego zmusza Henrulę. Tym razem to ona znajduje prawnika, który za sprawą szantażu będzie pomagał Olyi. Matylda ma swój ukryty cel, żeby za pośrednictwem swojej prawniczki wykorzystać Henryka. W starych oczach Henruli płonie gniew. Kapitan udowadnia, jak wielkim uczuciem darzy Polinę – robi coś, czego nikt się nie spodziewa…

NAJNOWSZE