Damian Michałowski: wiek, wzrost, Instagram, ślub, żona, dzieci

2020-02-26 11:17
Damian Michałowski
Autor: WBF

Damian Michałowski: wiek, wzrost, Instagram, ślub, żona, dzieci - te frazy na temat dziennikarza wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Damianie Michałowskim? Pierwsze kroki w zawodzie stawiał wiele lat temu w zielonogórskim Akademickim Radiu Index. Zdecydowana większość słuchaczy kojarzy go zapewne z Radia ZET, z którym związany jest od 2010 roku.

Damian Michałowski: wiek, wzrost, Instagram, ślub, żona, dzieci - te zapytania na temat dziennikarza ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! Damian Michałowski ma także doświadczenie telewizyjne m.in. jako prowadzący program Polsatu Wyspa przetrwania czy jako prowadzący koncertu Lato, Muzyka, Zabawa. Od wiosny 2020 został współprowadzącym Dzień Dobry TVN wraz z Pauliną Krupińską.

Damian Michałowski: wiek

Damian Michałowski urodził się 2 września 1988 w Zielonej Górze, w 2020 roku skończy 32 lata.

Damian Michałowski: wzrost

Trudno znaleźć dokładną informację, jakiego wzrostu jest dziennikarz, jednak zdecydowanie należy do wysokich mężczyzn. Podczas ramówki TVN było widać, że jest zdecydowanie wyższy od Pauliny Krupińskiej, która mierzy 178 cm.

Damian Michałowski: Instagram

Instagram Damiana Michałowskiego to ojciecredaktor. To medium społecznościowe jest idealnym miejscem, aby być na bieżąco z wydarzeniami z życia Damiana i jego rodziny - dziennikarz bardzo chętnie dzieli się zarówno zdjęciami z prywatnych chwil, jak i tymi związanymi ze swoim życiem zawodowym. Wiele postów poświęca swoim dzieciom i przemyśleniom na temat ojcostwa.

Damian Michałowski: ślub, żona

Damian jest żonaty, jednak chroni prywatność swojej wybranki - nie pisze o niej za wiele w swoich postach na Instagramie, nie zamieszcza jej także na zdjęciach. 

Damian Michałowski: dzieci

Para ma dwoje dzieci - czteroletniego Henryka oraz roczną Helenę.

NAJNOWSZE