Barwy Szczęścia

i

Autor: fot. Artrama

Barwy szczęścia, odc. 2507, 2508, 2509, 2510 - streszczenie. Beata zostaje zwolniona

2021-11-04 16:30

Barwy szczęścia to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Na antenie TVP2 od poniedziałku do czwartku o 20:00 można zobaczyć nowe odcinki. W nadchodzących odcinkach dojdzie do kilku kluczowych sytuacji. Jakie losy czekają bohaterów serialu. Sprawdź w streszczeniach, które znajdują się niżej.

Barwy szczęścia, odc. 2507: poniedziałek 8.11.2021. Stefan jest przygnębiony po kolejnej rozmowie z Walerią, która wciąż nie chce wrócić do Polski. Przyjaciele robią wszystko, by seniora rozweselić. Po rozmowie z Basią Górka podejmuje przełomową decyzję... Radek wciąż nie umie pogodzić się ze zdradą Sandry i z utratą Feel Good. Gdy Morawski sięga po alkohol, Lidka na nowo zaczyna się o byłego męża martwić. A Vincenzo stawia w końcu swojemu wspólnikowi ultimatum... Beata tuż po powrocie do pracy zostaje niespodziewanie zwolniona. A później zdaje sobie sprawę, jak bardzo pod jej nieobecność Grześ przywiązał się do Darka.

Barwy szczęścia, odcinek 2491: Miriam pogodzi Agatę i Patryka?! Przekaże jej dramatyczną wiadomość
Barwy szczęścia, odcinek 2491: Miriam pogodzi Agatę i Patryka?! Przekaże jej dramatyczną wiadomość

Barwy szczęścia, odc. 2508. Wtorek 9.11.2021

Marek zauważa, że Witek o poranku wymyka się z pokoju Michaliny. Złoty się martwi, że wkrótce może zostać dziadkiem. Witek, przejęty próbnym testem z języka polskiego, prosi Kujawiak o dodatkowe zajęcia. Nauczycielka odmawia i zrzuca odpowiedzialność na dyrektorkę. Gdy Beata straciła pracę, firma wycofuje się ze sponsorowania akademii piłkarskiej przy stadionie Darka i Józka. Stefan nie zmienia zdania w sprawie pozwu o rozwód. Przychodzi do Natalii z odpowiednimi dokumentami, a następnie informuje Walerię i Kasię o swojej decyzji.

Barwy szczęścia, odc. 2509. Środa 10.11.2021

Po ucieczce Kornela Jowita nie poddaje się i zakłada własną firmę dystrybuującą wina. Dziewczyna liczy, że nie będzie odpowiadać za długi ojca. Jej plan komplikuje się, gdy Stański zrywa ich współpracę i zdobywa dowód na to, że został przez Jezierskich oszukany. Jakby tego było mało Hieronim Bonda wychodzi z aresztu i żąda od całej rodziny spłaty gigantycznego długu. Tymczasem w hotelu Stańskich rozpoczyna się wystawa prac Izy Małek. Gdy na wernisażu zjawia się Rafał, Bruno odkrywa, że czekają go kolejne problemy, tym razem przez aferę hazardową sprzed lat. Marek ma żal do Kujawiak, że odmówiła Witkowi korepetycji. Dowiedziawszy się o wszystkim, Niedzielska postanawia osobiście pomóc w nauce młodemu Złotemu.

Barwy szczęścia, odc. 2510. Piątek 11.11.2021

Witek każdą wolną chwilę spędza na pisaniu wypracowań w ramach korepetycji. Z kolei Niedzielska z przyjemnością je czyta i docenia jego talent pisarski. Kiedy Michalina widzi chłopaka z dyrektorką, robi się zazdrosna. Tymczasem między Jowitą i Sławką narasta napięcie, bo obie zupełnie inaczej radzą sobie ze stresem po odejściu Kornela i nie potrafią wzajemnie się zrozumieć. Gdy córka wypomina Jezierskiej, że nie dokłada się do czynszu, kobieta postanawia znaleźć pracę pierwszą w życiu. Bruno dostaje wezwanie do prokuratury. Stański obawia się nie tylko aresztowania, ale też utraty szansy na adopcję Tadzia. Przedsiębiorca zmuszony jest wdrożyć w życie plan Rafała Zaborskiego.