Barwy szczęścia 2294, 2295, 2296, 2297, 2298 streszczenia. Emisja TVP2, online, powtórka

2020-09-29 12:40 PK
Barwy szczęścia
Autor: Materiały prasowe TVP

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 2294-2298. Lidka jest gotowa wybaczyć mężowi zdradę, ale Radek jest zauroczony Sandrą. W szpitalu u Chowańskiego Umińska spotyka Elżbietę z Ewunią. Alicja zauważa, że dziewczynka jest w złej formie psychicznej. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach Barw szczęścia? Emisja w dniach 28 września - 2 października w TVP2 o godzinie 20:10.

Barwy szczęścia 2294, 2295, 2296, 2297, 2298 - co się wydarzy w nowych odcinkach? Barwy szczęścia to jeden z najbardziej lubianych polskich seriali telewizyjnych. Bohaterami są mieszkańcy warszawskiej ulicy Zacisznej. Niektórzy z nich znają się od lat, niektórzy dopiero sprowadzili się na osiedle „Pod Sosnami”. Młodsi szukają swojej drogi, starsi próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Widzowie od wielu lat śledzą losy rodzin Marczaków, Zwoleńskich, Cieślaków, Grzelaków, Pyrków i Walawskich. Codzienne obowiązki i troski, rodzinne konflikty i dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile wielkiej radości związane z pomyślnymi wydarzeniami w życiu rodzinnym i zawodowym składają się na rzeczywistość mieszkańców osiedla „Pod Sosnami”. Nie brak tematów trudnych, takich jak problem tolerancji obyczajowej i rasowej czy przemocy w rodzinie. Sprawdźcie, co wydarzy się w nocy odcinkach.

Barwy szczęścia 2294 streszczenie

Po wstępnym opatrzeniu Emilki Marczakowie chcą zabrać dziewczynkę do szpitala. Wtedy przychodzi Kurzajczyk, a gdy dowiaduje się o poparzeniu, dzwoni do Przemka i grozi, że powiadomi też kuratora rodzinnego, aby Malwina straciła prawa do opieki nad córką. Prot i Sergiusz szybko zaczynają się czuć w mieszkaniu jak u siebie i już planują z Justinem urządzenie parapetówki. Nie mogąc z nimi wytrzymać, Sandra idzie zanocować w Feel Good, gdzie zastaje Radka. Morawski pociesza zapłakaną kelnerkę... Przed planowanym wylotem do Włoch Bożena żegna się z Tomaszem i Amelią. Wiśniewska wzywa Brunona, by przyjechał odwieść żonę od tego pomysłu.

Barwy szczęścia 2295 streszczenie

Po nocy spędzonej z Radkiem Sandra zrywa z Justinem. Z kolei Morawski wprost wyznaje Lidce, że zakochał się w kelnerce... Emilka chciałaby zostać z mamą, ale Kurzajczyk wręczając dziewczynce prezent, przekonuje ją do powrotu do Zakrzewia. Przemek grozi Malwinie, że po wypadku z wrzątkiem nie dopuści do jej kontaktów z córką. Patryk zwierza się Pawłowi i Miriam, że jego zdaniem wyjazd Agaty na Kanary z Miką i Romanowskim jest podejrzany i martwi się, że narzeczona może mieć romans z szefem. Prezes zabiera Pyrkę na lotnisko. W samochodzie w podzięce za dyskrecję daje jej łańcuszek. Gdy zakłada pracownicy ozdobę na szyję, ktoś robi im zdjęcia z ukrycia...

Barwy szczęścia 2296 streszczenie

Lidka mówi Radkowi, że go kocha i jest gotowa wybaczyć mu zdradę, ale zauroczony Sandrą Morawski nie chce wrócić do żony. Zobaczywszy całujących się w Feel Good kochanków, Celina próbuje delikatnie porozmawiać z przyjaciółką. Ludwik umawia się na spotkanie z Walerią i Ireną, a zazdrośni o swoje partnerki Stefan i Tolek obserwują ich z ukrycia. Sytuacja wymyka się seniorom spod kontroli. W szpitalu u Chowańskiego Umińska spotyka Elżbietę z Ewunią. Alicja zauważa, że dziewczynka jest w złej formie psychicznej. Dziennikarka prosi Sadowskiego, by spotkał się z córką Marty i spróbował podnieść ją na duchu.

Barwy szczęścia 2297 streszczenie

Do Patryka dzwoni Miriam z pytaniem, czy jest z nim Paweł, a Jezierski w ciemno postanawia kryć kolegę. Okazuje się, że Piasecki spędził noc poza domem i ostro zaimprezował. Adrian zaprasza Zuzię i Filipa na imprezę do klubu, a kiedy proponuje im alkohol, oni jako jedyni z towarzystwa odmawiają. Ich postawa jest niezrozumiała dla pozostałych. Prot i Sergiusz czekają na klienta w Feel Good i wcale nie wyglądają jak profesjonalni doradcy finansowi. Choć Renata stara się ratować ich niechlujną prezencję, Justin nie szczędzi kolegom słów krytyki. Kornel za pośrednictwem Kanadyjczyka chce znaleźć kolejnych wspólników, tym razem do biznesu remontowego.

Barwy szczęścia 2298 streszczenie

Prot, Sergiusz i Justin obdzwaniają kolejnych potencjalnych inwestorów dla Kornela. Zaciekawiona ofertą Jezierskiego Krystyna powiadamia o niej męża. Jaworski jest zainteresowany inwestycją. Darek przygotowuje kolejny tort na zamówienie, a Beata i Grześ, którzy odbierają wypiek, jak zwykle są pod wrażeniem umiejętności Janickiego. Później z wizytą wpada Józek, który przyjechał z Niemiec do chorego brata. Podczas odwiedzin w Warszawie współlokatorki Ludwika roztaczają przed Walerią i Ireną wizję aktywnej emerytury. Tymczasem Stefan i Tolek próbują podpytać Sadowskiego o sprawy łóżkowe i nie mogą uwierzyć, że relacja mężczyzny mieszkającego pod jednym dachem z trzema kobietami jest czysto platoniczna.

M jak miłość. Aneta będzie w ciąży? Dowie się o chorobie matki i tak zmusi Iwonę do leczenia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE