Aleksandra z Love Island grała w teledyskach disco polo. Niektóre mają po kilkanaście milionów wyświetleń!

2021-10-14 15:31 MK
Aleksandra Stręk
Autor: YouTube/Marioo - Official /Polska

Chociaż Aleksandra weszła do Love Island później niż pozostali finaliści, zdążyła mocno namieszać. Wszyscy widzowie z zapartym tchem śledzili, jak rozwijała się jej relacja z Adrianem. Mało kto wie jednak o przeszłości atrakcyjnej blondynki. Zanim Aleksandra pojawiła się na Wyspie Miłości, grała w teledyskach disco polo.

Aleksandra Stręk z Love Island ma za sobą zaskakującą przeszłość. Bombshellka, której wejście do willi wywołało szybsze bicie serca u zamieszkujących ją Wyspiarzy, miała już doświadczenie w pracy przed kamerą. Mało kto wiedział o tym, że zanim Aleksandra zamieszkała na Wyspie Miłości, wystąpiła nie tylko w programie telewizyjnym Piękne i Odważne, który ostatecznie wygrała, ale również w kilku teledyskach artystów nagrywających muzykę z gatunku disco polo. Co ciekawe, niektóre z klipów, w których pojawiła się finalistka popularnego reality show, wygenerowały nawet kilkanaście milionów wyświetleń. I choć Aleksandra nie podzieliła się tym faktem ze swojego życia w programie, to internauci od razu ją rozpoznali! Czy to oznacza, że Ola faktycznie nic a nic się nie zmieniła?

Aleksandra z Love Island

Finalistka czwartej edycji Love Island to kolejna z celebrytek, które swoje kariery rozpoczynały właśnie od występów w teledyskach gwiazd disco polo. Aleksandra ma na swoim koncie udział w kilku produkcjach i jak można szybko zauważyć, niektóre z nich cieszyły się naprawdę sporym zainteresowaniem. Jeden z klipów, w którym można zobaczyć Aleksandrę, ma już ponad 16 milionów odsłon. Sprawdźcie, jak gwiazda Love Island wyglądała pięć lat temu.

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE