Akacjowa 38

i

Autor: TVP Akacjowa 38 - Cayetana

Akacjowa 38 odcinki 56, 57, 58 streszczenie. Cayetana niszczy karierę Felipe

2023-03-27 14:28

Akacjowa 38 - W najnowszych odcinkach hiszpańskiej telenoweli będziemy świadkami wydarzeń, które zmienią losy bohaterów. Wiemy, co wydarzy się w odcinkach 56, 57, 58, które zostaną wyemitowane w dniach 27-29 marca 2023. Zobacz, co czeka Carmen i jej bliskich, którzy skrywają straszną tajemnicę.

Akacjowa 38 - o czym jest serial? Ciężarna Carmen, żyje w przemocowym związku. Kiedy jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu próbuje ją zgwałcić, ta zabija go, a jego ciało zakopuje w lesie. W drodze powrotnej rodzi dziecko i zostawia je pod w pobliskim klasztornym przytułku, obiecując sobie, że kiedyś wróci po córkę. Kobieta zmienia tożsamość i od tej pory, już jako Manuela zatrudnia się jako pokojówka przy ulicy Akacjowej 38. Towarzyszy jej matka. Akcja serialu osadzona jest w latach 1899 - 1920 - tuż po wojnie hiszpańsko-amerykańskiej.

Akacjowa 38 - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Akacjowa 38 można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków 56, 57, 58 odbędzie się w dniach od 27 do 29 marca 2023, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

STRESZCZENIA najnowszych odcinków dostępne są poniżej!

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 56 - poniedziałek 27 marca 2023

Ritą targają wyrzuty sumienia z powodu dziecka Manueli. German i Manuela będą udawać, że nie wiedzą o grze Cayetany. Chcą próbować odnaleźć Saura. Claudio przynosi wspaniałe zaproszenia na ślub i postanawia zafundować całej rodzinie nowe stroje na tę ceremonię. Suknię ślubną uszyje zakład krawiecki Susany i Leonarda. Felipe traci ważnych klientów. Zdaje sobie sprawę, że ktoś w środowisku sądowym robi mu złą opinię.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 57 - wtorek 28 marca 2023

Celia domyśla się, że to Cayetana, przez swoje koneksje, niszczy karierę Felipe i prosi ją, by zaprzestała tych działań. German i Manuela udają przed Cayetaną, iż każde z nich miało romans, który źle się dla nich skończył. Manuela odnajduje Saura i udaje złodziejkę, by wkraść się w jego łaski. Celia zamawia oktawę mszy za Herminię.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Akacjowa 38 - OBSADA. Kto jest kim w nowym serialu TVP?

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 58 - środa 29 marca 2023

Felipe się upija, wywołuje burdę na ulicy i dla wszystkich jest oczywiste, że nie radzi sobie z wyrzutami sumienia. Pablo, w przypływie rozpaczy, drze welon Leonor, lecz Leandro bierze winę za to na siebie. Pablo dostaje od niego w prezencie nowe buty do jazdy konnej, które mają mu przynieść szczęście. Cayetana uwodzi męża, a Sauro odnajduje Manuelę i skłania ją do udziału w kradzieży. Juliana i Lenadro postanawiają pomóc zrozpaczonej Leonor i Pablo.

Sonda
Kto jest Twoim ulubionym bohaterem serialu "Akacjowa 38"?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE