Hiszpańska telenowela

Akacjowa 38 odc. 403, 404 streszczenie. Servando dla pieniędzy opowiada dziennikarzowi zmyślone historie o Paciencii

2024-06-25 12:36

Akacjowa 38 - w najnowszych odcinkach hiszpańskiej wiele fascynujących intryg i zwrotów akcji, które przyciągną przed telewizory tysiące fanów! Wiemy, co wydarzy się w odcinkach 403, 404, które zostaną wyemitowane w dniach 24-25 czerwca 2024. Już teraz sprawdź, jak potoczą się dalsze losy bohaterów, czytając szczegółowe streszczenia.

Akacjowa 38 - o czym jest serial? Ciężarna Carmen, żyje w związku, w którym doświadcza przemocy. Kiedy jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu próbuje ją zgwałcić, kobieta zabija go, a ciało zakopuje w lesie. W drodze powrotnej rodzi córkę i zostawia ją w pobliskim klasztorze, obiecując sobie, że kiedyś po nią wróci. Kobieta zmienia tożsamość i od tej pory, już jako Manuela, zatrudnia się w charakterze pokojówki, przy ulicy Akacjowej 38. Towarzyszy jej matka. Akcja serialu osadzona jest w latach 1899-1920 - tuż po wojnie hiszpańsko-amerykańskiej.

Akacjowa 38 - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Akacjowa 38 można oglądać od poniedziałku do soboty o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków 403, 404 odbędzie się w dniach 24-25 czerwca 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Akacjowa 38 - kto jest kim w serialu? Jak dobrze znasz bohaterów? Quiz dla najwierniejszych widzów

Kostiumy filmowe, które okazały się WIELKIM KOSZMAREM dla aktorów | To Się Kręci

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 403 - poniedziałek 24 czerwca 2024

Ramon zostaje doprowadzony na komisariat, gdzie składa zeznania w sprawie śmierci Gines i Durana. Choć Trini i Maria Luisa miały wyjechać z Hiszpanii, zostają, by wspierać Ramona. Servando dla pieniędzy opowiada dziennikarzowi zmyślone historie o Paciencii. Mauro tuż przed ślubem z Humildad spędza noc w towarzystwie Teresy.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 404 - wtorek 25 czerwca 2024

Ktoś usiłuje porwać Marię Luisę, ale Trini ją ratuje. Gdy Ramon wraca z komisariatu, na wieść o tym decyduje, że natychmiast wyjadą z miasta. Emiliana, żona sekretarza Oliwy, prosi Cayetanę, by pomogła jej odszukać męża. Mauro przyznaje Humildad, że kiedyś kochał Teresę. Kasilda i Martin pobierają się w więzieniu i w jego celi spędzają noc poślubną. Teresa oświadcza Cayetanie, że opuszcza Akacjową na zawsze, a ta, w ciepłych słowach, usiłuje ją zatrzymać.

Monica Portillo - aktorka, która gra Humildad w serialu "Akacjowa 38":