Akacjowa 38

i

Autor: YouTube.com/RTVE Series (screen) Akacjowa 38 - co wydarzy się w kolejnym odcinku?

Hiszpańska telenowela

Akacjowa 38 odc. 403, 404, 405, 406 streszczenie. Strażnicy wyprowadzają Martina na stracenie. Casilda mdleje

2024-06-28 12:53

Akacjowa 38 - w najnowszych odcinkach hiszpańskiej wiele fascynujących intryg i zwrotów akcji, które przyciągną przed telewizory tysiące fanów! Wiemy, co wydarzy się w odcinkach 403, 404, 405, 406, które zostaną wyemitowane w dniach 24-28 czerwca 2024. Już teraz sprawdź, jak potoczą się dalsze losy bohaterów, czytając szczegółowe streszczenia.

Akacjowa 38 - o czym jest serial? Ciężarna Carmen, żyje w związku, w którym doświadcza przemocy. Kiedy jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu próbuje ją zgwałcić, kobieta zabija go, a ciało zakopuje w lesie. W drodze powrotnej rodzi córkę i zostawia ją w pobliskim klasztorze, obiecując sobie, że kiedyś po nią wróci. Kobieta zmienia tożsamość i od tej pory, już jako Manuela, zatrudnia się w charakterze pokojówki, przy ulicy Akacjowej 38. Towarzyszy jej matka. Akcja serialu osadzona jest w latach 1899-1920 - tuż po wojnie hiszpańsko-amerykańskiej.

Akacjowa 38 - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Akacjowa 38 można oglądać od poniedziałku do soboty o godz. 18:45 na antenie TVP2. Emisja odcinków 403, 404, 405, 406 odbędzie się w dniach 24-28 czerwca 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Akacjowa 38 - kto jest kim w serialu? Jak dobrze znasz bohaterów? Quiz dla najwierniejszych widzów

Skandynawskie kryminały, które mrożą krew w żyłach do ostatniej minuty | To Się Kręci

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 403 - poniedziałek 24 czerwca 2024

Ramon zostaje doprowadzony na komisariat, gdzie składa zeznania w sprawie śmierci Gines i Durana. Choć Trini i Maria Luisa miały wyjechać z Hiszpanii, zostają, by wspierać Ramona. Servando dla pieniędzy opowiada dziennikarzowi zmyślone historie o Paciencii. Mauro tuż przed ślubem z Humildad spędza noc w towarzystwie Teresy.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 404 - wtorek 25 czerwca 2024

Ktoś usiłuje porwać Marię Luisę, ale Trini ją ratuje. Gdy Ramon wraca z komisariatu, na wieść o tym decyduje, że natychmiast wyjadą z miasta. Emiliana, żona sekretarza Oliwy, prosi Cayetanę, by pomogła jej odszukać męża. Mauro przyznaje Humildad, że kiedyś kochał Teresę. Kasilda i Martin pobierają się w więzieniu i w jego celi spędzają noc poślubną. Teresa oświadcza Cayetanie, że opuszcza Akacjową na zawsze, a ta, w ciepłych słowach, usiłuje ją zatrzymać.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 405 - czwartek 27 czerwca 2024

Humildad zwierza się księdzu, że Mauro jej nie kocha, ale ten przekonuje ją, że gdyby tak było, nie żeniłby się z nią. Tano, który wie, że Servando kazał Guadalupe usunąć stronę w gazecie, gdzie był zamieszczony artykuł o Panciencii wraz z jej zdjęciem, szantażuje Servanda i wyłudza od niego połowę należności, jaką ten dostał od dziennikarza. Teresa wykrada Cayetanie list z adresem sekretarza Olivy. Komisarz Peiro zatrzymuje Ramona z rodziną, gdy usiłują odjechać na stację kolejową.

Akacjowa 38 - streszczenie odcinka 406 - piątek 28 czerwca 2024

Teresa biegnie ratować sekretarza Olivę. Za późno. Zastaje go powieszonego. Strażnicy wyprowadzają Martina na stracenie. Casilda mdleje. Rosina podtrzymuje ją na duchu. Teresa postanawia wstrzymać ślub Maura z Humildad, ale znowu się spóźnia. Mieszkańcy Akacjowej życzą młodej parze szczęścia.

Monica Portillo - aktorka, która gra Humildad w serialu "Akacjowa 38":

Listen on Spreaker.