Agnieszka z Rolnik szuka żony

i

Autor: AKPA

Rolnik szuka żony

Agnieszka z "Rolnik szuka żony" w podróży z mężczyzną. To jeden z uczestników show!

2024-01-25 8:30

Agnieszka z "Rolnik szuka żony 10" to ta uczestniczka, która nie znalazła miłości podczas trwania programu. Agnieszka odrzuciła wszystkich swoich kandydatów. Ogłosiła również swoim fanom, że jej serce jest nadal otwarte i ma nadzieję, na poważny związek. Rolniczka dodała na Instagramie film, na którym internauci dopatrzyli się przystojnego mężczyzny. Okazuje się, że to również uczestnik rolniczego show. Czy jednak "połączył" ich program?

Agnieszka z "Rolnik szuka żony 10" to właścicielka sporego terenu rolniczego i szkoły jeździectwa. Kandydatka pochwaliła się filmikiem, w którym występuje z... innym uczestnikiem "Rolnik szuka żony"!

Agnieszka z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość po programie!? Nowym partnerem pochwali się w finale show?

Kim jest tajemniczy mężczyzna Agnieszki z "Rolnik szuka żony"?

Agnieszka wstawiła na Instagram filmik, w którym towarzyszy jej pewien mężczyzna. Okazuje się, że to Tomasz Klimkowski, który wziął udział w 9. edycji "Rolnik szuka żony". Czy łączy ich coś więcej? Tego nie wiadomo, ale jasne jest to, że połączyła ich wspólna pasja do rolnictwa i fakt, że oboje nie znaleźli miłości w programie. Tomek i Agnieszka pojawili się na targach rolniczych w Poznaniu. Przy okazji spotkali się również z fanami programu "Rolnik szuka żony".

Agnieszka z "Rolnik Szuka Żony" zakochana! W programie nie znalazła miłości, ale już ma nową sympatię!

screen Agnieszki

i

Autor: Instagram - @agakwiat83
screen Tomasz

i

Autor: Instagram - @swietokrzyskirolnik

"Rolnik szuka żony" to program, w którym uczestniczy szukają miłości. Często zdarza się jednak tak, że oprócz miłości, wywiązują się również wielkie przyjaźnie. Pierwszy odcinek rolniczego show wyemitowano w 2014 roku. Prowadzącą program jest Marta Manowska. Produkcja ogłosiła już 11. edycję "Rolnik szuka żony", która ukaże się już niebawem.

Zobacz, jak mieszka Agnieszka z "Rolnik szuka żony 10". Ogromna posiadłość to nie wszystko

Rolnik szuka żony". Agnieszka odstrzeliła się do "Jaka to melodia?". Waldemar też mocno się zmienił!