Tak żyje Magda Narożna. Gwiazda zespołu Piękni i Młodzi pokazała dom i samochód [ZDJĘCIA]

2021-02-17 11:13

Magda Narożna z Pięknych i Młodych pochwaliła się w mediach społecznościowych tym, jak wygląda jej dom i samochód. Czy jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo żyje jak prawdziwa królowa? Co robi i jak się ma po tym, jak jej życie opuścił Dawid Narożny? Magda Narożna układa sobie żyje u boku narzeczonego Krzysztofa, spędza czas wspólnie z nim i córką Gabrysią, a nawet występuje jako jurorka jednego z programów związanych z branżą disco polo oraz muzyką weselną.

Tak żyje Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi. Pokazała dom i samochód [18.02.2021]

Jak mieszka Magda Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, o którym ostatnio w mediach naprawdę głośno? To nie tajemnica. Łomżanka regularnie chwali się tym, co robi na swoich profilach w mediach społecznościowych - Instagramie czy Facebooku. Narożna zamieszcza tam informacje o tym, gdzie aktualnie przebywa, relaksuje się czy jakie są jej najbliższe plany.

Zobacz GORĄCE zdjęcia Magdy z wakacji w Bułgarii: Magda Narożna na wakacjach! Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi w Bułgarii [ZDJĘCIA]

Fani śledzą relacje z jej wakacyjnych podróży, wspólnego czasu spędzanego z córką Gabrysią, a także życia na scenie. Niedawno Magda Narożna pochwaliła się im, jak mieszka, a jeszcze wcześniej - jakim jeździ samochodem. 

Czytaj też: Dawid Narożny. Tak żyje były mąż Magdy Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi [ZDJĘCIA]

Czy branża disco polo, w której za koncert zarabia się nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, zapewniła wokalistce zespołu Piękni i Młodzi królewskie życie? Magda Narożna uchyliła rąbka tajemnicy. Fani mogą oglądać zdjęcia, na których widać, jak wygląda w środku i na zewnątrz jej dom. Nie zapomniała także pochwalić się nowym samochodem. Czym jeździ i jak mieszka wokalistka Pięknych i Młodych?  

Jak żyje Magda Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi?

Magda Narożna nie schodzi z czołówek portali informacyjnych, plotkarskich i muzycznych. O wokalistce zespołu Piękni i Młodzi zrobiło się głośno już na początku 2020 roku za sprawą afery, która wybuchła po koncercie sylwestrowym. Wówczas aktualny partner Magdy miał pobić dziewczynę byłego męża wokalistki, Dawida Narożnego. Szokujące, kilkusekundowe nagranie z zajścia pojawiło się w relacji Joanny (partnerki Dawida Narożnego) na Instagramie.

Piękni i Młodzi. Wyciekł film z bójki. Co zrobili Dawid i Magda Narożna? [WIDEO]

Tydzień później do sieci trafiło dłuższe nagranie nagrywane telefonem byłego męża Magdy Narożnej. Pokłosiem afery stała się zmiana w składzie Pięknych i Młodych. Magda Narożna wraz z innymi jego członkami podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z Dawidem. Oznaczało to dla pary drugi rozwód - tym razem muzyczny.

Magda Narożna chwali się łamaniem prawa. Tak pędzi Wisłostradą ponad 160 km/h!

W maju 2020 o Magdzie Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi znów zrobiło się głośno po tym, jak opublikowała w sieci kontrowersyjne nagranie. Według informacji Super Expressu widać na nim, jak wraz ze swoim partnerem pędzą Lexusem RC F ponad 160 km/h, jadąc Wisłostradą. Ograniczenie prędkości na tej trasie wynosi tymczasem 80 km/h. Gwiazda disco polo i jej partner mocno przekroczyli dozwoloną prędkość i... byli z tego dumni: Madzia z Pięknych i Młodych chwali się ŁAMANIEM PRAWA! Jej facet śmiertelnie ją naraża [WIDEO]

Kim jest Magda Narożna? Wiek, mąż, dzieci, wykształcenie

Magda Narożna urodziła się 22 listopada 1988 roku i pochodzi z okolic Łomży. Z zawodu jest higienistką stomatologiczną. W 2012 roku wraz z mężem Dawidem Narożnym oraz Danielem Wilczewskim założyła zespół Piękni i Młodzi, w którym do tej pory jest wokalistką. Zaczynali od grania na weselach, by w błyskawicznym tempie zacząć zyskiwać na popularności za sprawą teledysków publikowanych na Youtube. Przełomem w karierze okazał się dla Pięknych i Młodych występ w programie Must Be The Music, gdzie doszli do finału. W ten sposób stali się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów disco polo w kraju.

Gwiazda zespołu Piękni i Młodzi gościła ponadto na okładce lipcowego wydania magazynu CKM w 2015 roku. Naga sesja zdjęciowa Magdy Narożnej zrobiła furorę w Internecie. Wokalistka wspomina ją z zachwytem.

Kim z zawodu jest Magda Narożna? Nie zgadniesz!

Magda i Dawid Narożni mają córkę Gabrysię. Para rozstała się w czerwcu 2019 roku. Fanów poinformowali o rozwodzie za pomocą mediów społecznościowych. Zapewniali wówczas, że rozstanie nie wpłynie negatywnie na ich karierę i pomimo iż w ich drogi w życiu prywatnym się rozchodzą, to wciąż łączyć ich będzie scena.

Na początku 2020 roku wybuchła afera z udziałem Pięknych i Młodych. Partnerka Dawida, Joanna, została zaatakowana przez chłopaka Magdy, Krzysztofa. W wyniku konfliktu pomiędzy byłymi małżonkami w zespole nastąpiły poważne zmiany w składzie. Magda Narożna oraz inni członkowie podjęli decyzję o usunięciu z Pięknych i Młodych Dawida Narożnego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE