Piękni i Młodzi. Wyciekł film z bójki. Co zrobili Dawid i Magda Narożna? [WIDEO]

2020-01-11 6:16

Pobicie w zespole Piękni i Młodzi. Na początku 2020 roku na Instastory Joanny, dziewczyny Dawida Narożnego. Teraz całe nagranie wyciekło do sieci. Z powodu tego, co na nim zaszło, Magda i Dawid Narożni rozwiedli się już nie tylko jako para, ale i zespół. Co się naprawdę stało w Zakopanem?

@Krzysiek b*** - damski bokser - właśnie wróciłam z SOR-u. Zostałam pobita przez tego delikwenta - wpis takiej treści pojawił się na Instastory profilu j_o_a_n_n_a_8_8 należącego do partnerki Dawida Narożnego, byłego męża Magdy Narożnej. Sugeruje on, że aktualny partner tej ostatniej miał pobić Joannę. Niedawno pomiędzy rozwodnikami doszło do poważnej awantury, w którą zaangażowali się partnerzy Narożnych. Jak widać, wbrew wcześniejszym zapewnieniem byłych małżonków, między nimi nie panuje pełna zgoda. A kiedy do emocji dochodzą rękoczyny, nietrudno o tragedię. Tym bardziej że Joanna szarpaninę z partnerem Narożnej przypłaciła uszkodzoną żuchwą i częściowym niedosłuchem lewego ucha. Lekarz podejrzewali u niej nawet uszkodzenie błony bębenkowej. Dziewczyna Dawida Narożnego postanowiła nagłośnić całą sytuację, a także odniosła się do niego w oświadczeniu, które pojawiło się w mediach społecznościowych. Dlaczego doszło do awantury, jaki był jej przebieg oraz jak się to wszystko skończy?

Partner Magdy Narożnej pobił dziewczynę Dawida Narożnego? 

Aktualizacja i nowe fakty: Piękni i Młodzi się rozpadli. Dawid i Magda Narożni wzięli drugi rozwód

Pierwsze zdjęcie instagramowej relacji pokazuje kartę informacyjną Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Co widać na ukazującym się po nim filmiku?

Kilkusekundowe nagranie Joanna opublikowała 2 stycznia 2020 roku. Rozpoczyna się w momencie, gdy mężczyzna podobny do partnera Magdy Narożnej idzie w kierunku kogoś, kto nagle pryska mu w twarz gazem pieprzowym. Na początku widać jedynie rękę trzymającą spray. Gdy mężczyzna wyprowadza celny cios, okazuje się, że wymierzył go w ubraną na czarno blondynkę. Między dwojgiem dochodzi do szarpaniny. Potem pada wulgaryzm ze strony nagrywającego, a film nagle się urywa.

Zobacz całe nagranie: Pobicie w zespole Piękni i Młodzi! Uszkodzona żuchwa i ucho! Użyto gazu [WIDEO]

Kim jest Krzysztof, partner Magdy Narożnej?
 

Joanna oskarża o atak Krzysztofa - aktualnego partnera Magdy Narożnej, z którą Dawid rozwiódł się kilka miesięcy temu. Szykuje się skandal w środowisku disco polo? Czy Krzysztof  faktycznie pobił Joannę?

- Jestem 4-tą osobą pobitą przez tego kryminalistę! Koniec z ukrywaniem waszych występów! Widzimy się w sądzie - ostrzega się partnerka Narożnego.

Po kilkusekundowym nagraniu trudno stwierdzić, jaki był powód całego zajścia. Sytuacja szybko się rozwinęła i prawdopodobnie zajmą się nią odpowiednie służby. Wiadomo, że w wyniku szarpaniny z mężczyzną Joanna doznała uszkodzenia żuchwy, a także częściowego niedosłuchu lewego ucha.

Pobicie Joanny, partnerki Dawida Narożnego. Co się naprawdę stało?

Partnerka Dawida Narożnego zapowiedziała, że 3 stycznia udostępni całe nagranie z zajścia. Odniosła się do niego na swoim profilu instagramowym:.

Bardzo dziękuję Kochani za wsparcie... niestety nie jestem w stanie każdemu odpisać. Chciałabym krótko wyjaśnić, jak doszło do zaistniałej sytuacji. O godzinie 1 w nocy zeszliśmy z Dawidem do baru hotelowego, żeby zamówić jedzenie. Zobaczyliśmy pijącą alkohol Magdę. Dawid napisał do niej wiadomości, pod czyją opieką jest Gabrysia w trakcie ich imprezowania. Nie dostał odpowiedzi. Wróciliśmy po 30 minutach, aby odebrać swoje zamówienie. Gdy podszedł do stolika, by ponownie zapytać o swoją córkę, został zwyzywany i napadnięty, po czym Magdalena podbiegła do mnie chcąc mnie uderzyć. Wówczas rozpyliłam gaz (noszę go ponieważ to nie pierwsza tego typu sytuacja i obawiam się o swoje życie i zdrowie). Później wszyscy po udostępnionym przeze mnie filmiku widzieli dalszy ciąg wydarzeń. Obsługa hotelu wezwała policję ponieważ byli świadkami pobicia.

Pobicie dziewczyny Dawida Narożnego. Magda Narożna wydała oświadczenie

W piątek, 3 stycznia, Magda Narożna wydała na Instagramie oświadczenie ws. zaistniałej sytuacji (pisownia oryginalna):

Kochani, w dzisiejszym dniu w internecie pojawiły się niepokojące, sensacyjne bardzo informacje pośrednio dotykające mojego życia prywatnego. Prawda jest taka, że rozstanie dwojga dorosłych ludzi nie zawsze odbywa się tak ja byśmy sobie tego życzyli. Emocje towarzyszące takim sytuacjom są olbrzymie. Często zwyciężają z racjonalnością. Niestety dotykają także osób nam bliskich, które angażują się - bądź tez są całkiem niepotrzebnie angażowane w to wszystko. Z pewnością bardzo wiele osób w naszym kraju przeżywało bądź przezywa to samo i wie doskonale o czym pisze. Wszystko to są jednak sprawy prywatne, w które nie powinno się angażować osób z zewnątrz a tym bardziej opinii publicznej. Dlatego tez proszę wybaczcie, ale nie chcę komentować czy podawać bolesnych dla mnie szczegółów tej sytuacji. Nawet wtedy kiedy próbuje się mnie wciągnąć w to wszystko, kiedy próbuje realizować swoje partykularne cele w taki sposób, z jakim mi przyszło się zmierzyć. Ja podejmuje kroki prawne w tej kwestii licząc na zwycięstwo prawdy. Pokazując pokazując sprawy takimi jakie w rzeczywistości są. Od początku do końca. Nie zaś wykorzystując z premedytacją przycięty, specjalnie zaaranżowany wcześniej materiał. Nie chce dać się zastraszyć, czy szantażować. Kocham Was i chce nadal tworzyć i śpiewać dla Was. A ta cała reszta chciałabym, by zajęli się prawnicy.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Oświadczenie !!!!!!! Kochani, w dzisiejszym dniu w internecie pojawiły się niepokojące, sensacyjne bardzo informacje pośrednio dotykające mojego życia prywatnego. Prawda jest taka, że rozstanie dwojga dorosłych ludzi nie zawsze odbywa się tak ja byśmy sobie tego życzyli. Emocje towarzyszące takim sytuacjom są olbrzymie. Często zwyciężają z racjonalnością. Niestety dotykają także osób nam bliskich, które angażują się - bądź tez są całkiem niepotrzebnie angażowane w to wszystko. Z pewnością bardzo wiele osób w naszym kraju przeżywało bądź przezywa to samo i wie doskonale o czym pisze. Wszystko to są jednak sprawy prywatne, w które nie powinno się angażować osób z zewnątrz a tym bardziej opinii publicznej. Dlatego tez proszę wybaczcie, ale nie chcę komentować czy podawać bolesnych dla mnie szczegółów tej sytuacji. Nawet wtedy kiedy próbuje się mnie wciągnąć w to wszystko, kiedy próbuje realizować swoje partykularne cele w taki sposób, z jakim mi przyszło się zmierzyć. Ja podejmuje kroki prawne w tej kwestii licząc na zwycięstwo prawdy. Pokazując pokazując sprawy takimi jakie w rzeczywistości są. Od początku do końca. Nie zaś wykorzystując z premedytacją przycięty, specjalnie zaaranżowany wcześniej materiał. Nie chce dać się zastraszyć, czy szantażować. Kocham Was i chce nadal tworzyć i śpiewać dla Was. A ta cała reszta chciałabym, by zajęli się prawnicy. Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Piękni i Młodzi. Dawid Narożny wydał oświadczenie ws. pobicia jego dziewczyny


Oświadczenie ws. pobicia dziewczyny przez Krzysztofa, partnera Magdy, wydał także jej były mąż, Dawid:

Moi drodzy! Chciałbym sie odnieść do tego wszystkiego co sie wydarzyło wczorajszej nocy... jest to bardzo przykra sytuacja... Tak na prawde wszystko zaczęło sie od mojego zapytania gdzie znajduje sie nasze dziecko. Wtedy zostalem zaatakowany slownie przez swoja byłą żonę. 20 listopada zostalem pobity przez jej obecnego partnera, groził mi, kiedy drugiego dnia Świąt pojechalem po swoje dziecko, K wyszedł z domu plując na mnie i odgrażając się. Telefon z pogróżkami otrzymałem również pierwszego dnia Świąt. Na wszystko mam dowody ponieważ bojąc się o swoje życie i zdrowie postanowiłem nakręcić wszelkiego typu kontakty z tymi ludźmi.
Wielokrotnie też groził mojej partnerce, nie chamował sie nawet przy moim dziecku. Ta blizna na moim czole jest dziełem tego osobnika w hotelu po koncercie (wówczas była wezwana policja I pogotowie które zabrało mnie ze względu na obrażenia). Moja była żona nie potrafiła mi odpisac na smsy czy moja corka znajduje sie pod opieka osoby trzezwej, nie chciala mnie rowniez poinformować wówczas gdy siedziala o 1 w nocy w barze pijąc wódkę. Na pytanie- gdzie jest moje dziecko usłyszałem jedynie "wypier*alaj". Od pewnego czasu z matką swojego dziecka kontaktowalem się jedynie przez komunikatory whats up i messenger gdyz nie chcialem wiecej znosic wyzwisk obelg w stosunku do mnie i mojej partnerki. Dlatego aby zahamowac pewne zachowania nagrywalem kazde spotkanie z tym państwem informując ich o tym. Mam nadzieje ze wszyscy Panstwo w koncu poznają prawdę i zobaczą że to wszystko TAM nie wygląda tak samo jak na obrazkach... dziekuje serdecznie za wsparcie!
P.S. Odpowiadając na Wasze pytania Asia ma przestawioną szczękę I podejrzenie pęknięcia bębenka od uderzenia oprawcy....jutro mamy wizytę u laryngologa. Pozdrawiamy

Pobicie w Pięknych i Młodych. Co się tam dzieje? To koniec zespołu?

Po rozwodzie Dawid i Magda Narożni zapewniali, że rozstanie ich nie poróżni. Teraz sytuacja się skomplikowała i realnie zaniepokoiła fanów. Czy pobicie w Pięknych i Młodych oznacza koniec zespołu?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE