Rolnicy. Podlasie: Gienek i Andrzej w Plutyczach mieli wyjątkowego gościa [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-04-06 10:20
Rolnicy. Podlasie: Gienek i Andrzej gościli Adama Kraśkę w Plutyczach
Autor: Adam Kraśko - Facebook Rolnicy. Podlasie: Gienek i Andrzej gościli Adama Kraśkę w Plutyczach

„Rolnik szuka żony” w serialu „Rolnicy. Podlasie”? Gienek i Andrzej z Plutycz gościli niedawno Adama Kraśko. Znany rolnik odwiedził gospodarstwo Onopiuków w wielkanocny poniedziałek. Zdjęciami oraz wideo ze swojej wizyty pochwalił się w mediach społecznościowych. Jak przebiegało spotkanie Kraśki z Gienkiem i Andrzejem? Sprawdźcie!

„Rolnicy: Podlasie” to hit telewizji Fokus, a Gienek i Andrzej z Plutycz to prawdopodobnie najpopularniejsi rolnicy w Polsce. Niedawno mogliśmy ich oglądać w 4. odcinku nowego sezonu serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Gienek, wyciągnąwszy z kredensu stare zdjęcia, opowiedział w nim wzruszającą historię swojej pierwszej córeczki, Justynki, która zmarła w wieku zaledwie trzech miesięcy. Chorowała na wirusowe zapalenie plus. Onopiuk wspominał również swojego ojca, który zmarł w wieku 58 lat w szpitalu po operacji. Obok bolesnych wspomnień w nowym odcinku mogliśmy też obejrzeć mniej przykre, choć momentami niebezpieczne sceny z kolczykowania bydła w Plutyczach. Gienkowi, Andrzejowi i Jarkowi towarzyszył w tym Bogdan Kubala, którego doświadczenie z bydłem przydało się m.in. gdy jeden z cielaków zachowywał się bardzo nerwowo.

Jak natomiast Gienek i Andrzej spędzili święta wielkanocne, 4 i 5 kwietnia? Rolnicy z Plutycz w ten długi weekend nie świętowali, ponieważ są wyznawcami prawosławia i w 2021 roku Wielkanoc obchodzić będą dopiero 2 maja. W Lany Poniedziałek ich gospodarstwo odwiedził jednak wyjątkowy gość.

Czytaj też: 

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Gienek i Andrzej z Plutycz gościli Adama Kraśkę z „Rolnik szuka żony”

Swego czasu Adam Kraśko był najpopularniejszym rolnikiem w Polsce. Rolnik zyskał sprawę, biorąc udział w serialu dokumentalnym „Rolnik szuka żony”. Żony nie znalazł, ale sławę zyskał, choć obecnie przyćmili ją rolnicy z Podlasia. Adam Kraśko aktywnie udziela się m.in. w mediach społecznościowych. W wielkanocny poniedziałek postanowił się wybrać z wizytą do Gienka i Andrzeja z Plutycz, a zdjęciami oraz wideo ze swojej wizyty pochwalił się na Facebooku:

– Świątecznie u ROLNIKÓW PODLASIE. Z wizytą u Gienka i Andrzeja w Plutyczach – napisał Adam Kraśko. Po złożeniu wielkanocnych życzeń widzom dodał: – Tutaj swoi za mną czerwony ciągnik w tle. Myślę, że wielu z Was ten ciągnik kojarzy. Tak! Jestem w miejscowości Plutycze, a jak Plutycze, to tylko Gienek i Andrzej.

Na fotografiach widać, jak Adam Kraśko pozuje wraz z Gienkiem w hełmie czołgisty czy odwiedza w oborze słynne niebieskie krowy z Plutycz.

Rolnicy. Podlasie - sezon 3. Gdzie oglądać nowe odcinki? 

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji, z sezonu na sezon gromadzący coraz większą widownię. Sezon drugi serialu "Rolnicy. Podlasie" oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponad milionową widownię. Stacja w paśmie nadawania w niedzielne wieczory była 4 najchętniej oglądaną stacja telewizyjna w Polsce!

Nowe odcinki 3. sezonu serialu "Rolnicy. Podlasie" emitowane są od 14 marca w każdą niedzielę o godz. 20.15. Najbliższy, piąty odcinek będzie miał swoją premierę 11 kwietnia. Wcześniej, o godz. 19.15 stacja Fokus TV wyemituje powtórkę ostatniego odcinka. Natomiast również w niedzielę od godz. 11.20 emitowane są powtórki poprzedniego sezonu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE