Rolnicy. Podlasie: Gienek i Andrzej w Plutyczach mieli wyjątkowego gościa [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-04-06 10:20 hz
Rolnicy. Podlasie: Gienek i Andrzej gościli Adama Kraśkę w Plutyczach
Autor: Adam Kraśko - Facebook Rolnicy. Podlasie: Gienek i Andrzej gościli Adama Kraśkę w Plutyczach

„Rolnik szuka żony” w serialu „Rolnicy. Podlasie”? Gienek i Andrzej z Plutycz gościli niedawno Adama Kraśko. Znany rolnik odwiedził gospodarstwo Onopiuków w wielkanocny poniedziałek. Zdjęciami oraz wideo ze swojej wizyty pochwalił się w mediach społecznościowych. Jak przebiegało spotkanie Kraśki z Gienkiem i Andrzejem? Sprawdźcie!

„Rolnicy: Podlasie” to hit telewizji Fokus, a Gienek i Andrzej z Plutycz to prawdopodobnie najpopularniejsi rolnicy w Polsce. Niedawno mogliśmy ich oglądać w 4. odcinku nowego sezonu serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Gienek, wyciągnąwszy z kredensu stare zdjęcia, opowiedział w nim wzruszającą historię swojej pierwszej córeczki, Justynki, która zmarła w wieku zaledwie trzech miesięcy. Chorowała na wirusowe zapalenie plus. Onopiuk wspominał również swojego ojca, który zmarł w wieku 58 lat w szpitalu po operacji. Obok bolesnych wspomnień w nowym odcinku mogliśmy też obejrzeć mniej przykre, choć momentami niebezpieczne sceny z kolczykowania bydła w Plutyczach. Gienkowi, Andrzejowi i Jarkowi towarzyszył w tym Bogdan Kubala, którego doświadczenie z bydłem przydało się m.in. gdy jeden z cielaków zachowywał się bardzo nerwowo.

Jak natomiast Gienek i Andrzej spędzili święta wielkanocne, 4 i 5 kwietnia? Rolnicy z Plutycz w ten długi weekend nie świętowali, ponieważ są wyznawcami prawosławia i w 2021 roku Wielkanoc obchodzić będą dopiero 2 maja. W Lany Poniedziałek ich gospodarstwo odwiedził jednak wyjątkowy gość.

Czytaj też: 

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Gienek i Andrzej z Plutycz gościli Adama Kraśkę z „Rolnik szuka żony”

Swego czasu Adam Kraśko był najpopularniejszym rolnikiem w Polsce. Rolnik zyskał sprawę, biorąc udział w serialu dokumentalnym „Rolnik szuka żony”. Żony nie znalazł, ale sławę zyskał, choć obecnie przyćmili ją rolnicy z Podlasia. Adam Kraśko aktywnie udziela się m.in. w mediach społecznościowych. W wielkanocny poniedziałek postanowił się wybrać z wizytą do Gienka i Andrzeja z Plutycz, a zdjęciami oraz wideo ze swojej wizyty pochwalił się na Facebooku:

– Świątecznie u ROLNIKÓW PODLASIE. Z wizytą u Gienka i Andrzeja w Plutyczach – napisał Adam Kraśko. Po złożeniu wielkanocnych życzeń widzom dodał: – Tutaj swoi za mną czerwony ciągnik w tle. Myślę, że wielu z Was ten ciągnik kojarzy. Tak! Jestem w miejscowości Plutycze, a jak Plutycze, to tylko Gienek i Andrzej.

Na fotografiach widać, jak Adam Kraśko pozuje wraz z Gienkiem w hełmie czołgisty czy odwiedza w oborze słynne niebieskie krowy z Plutycz.

Rolnicy. Podlasie - sezon 3. Gdzie oglądać nowe odcinki? 

Serial "Rolnicy. Podlasie" to niekwestionowany hit stacji, z sezonu na sezon gromadzący coraz większą widownię. Sezon drugi serialu "Rolnicy. Podlasie" oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponad milionową widownię. Stacja w paśmie nadawania w niedzielne wieczory była 4 najchętniej oglądaną stacja telewizyjna w Polsce!

Nowe odcinki 3. sezonu serialu "Rolnicy. Podlasie" emitowane są od 14 marca w każdą niedzielę o godz. 20.15. Najbliższy, piąty odcinek będzie miał swoją premierę 11 kwietnia. Wcześniej, o godz. 19.15 stacja Fokus TV wyemituje powtórkę ostatniego odcinka. Natomiast również w niedzielę od godz. 11.20 emitowane są powtórki poprzedniego sezonu.