Rolnicy. Podlasie - sezon 3, odcinek 2. Nowe odcinki, nowi bohaterowie [ZDJĘCIA]

i

Autor: telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie - sezon 3. Nowe odcinki na Fokus TV w niedzielę o godz. 20.

Rolnicy Podlasie online. Bolesne wyznanie Gienka. Chodzi o jego córkę [ZDJĘCIA]

2021-04-02 14:56

Rolnicy Podlasie - sezon 3. Odcinek 4. już w Niedzielę Wielkanocną, a w nim dużo emocji, wzruszeń oraz... zmiana godziny emisji. Nowy odcinek hitowego serialu Fokus TV wyemitowany zostanie nieco wcześniej. Sprawdźcie, o której, aby go nie przegapić, bo powtórki w Internecie nie będzie! My natomiast sprawdziliśmy, co wydarzy się w 4. odcinku "Rolników. Podlasie".

Spis treści

  1. Rolnicy. Podlasie – sezon 3. Co się wydarzy w 4. odcinku?
  2. Rolnicy. Podlasie – odcinek 4. Gienek i bolesna prawda o jego córce
  3. Rolnicy. Podlasie. ZMIANA GODZIN emisji! O której oglądać nowy odcinek?
"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Rolnicy. Podlasie – sezon 3. Co się wydarzy w 4. odcinku?

Trwa 3. sezon hitowego serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. Oglądamy w nim nowe przygody znanych i lubianych rolników z naszego regionu – Gienka i Andrzeja z Plutycz, Bogdana Kubali ze wsi Borowskie Cibory, Emilii Korolczuk z Laszek czy Maćka z Kudzicz. Nowe odcinki, podobnie jak poprzednie, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wokół serialu „Rolnicy. Podlasie” skupiona jest bowiem duża społeczność fanów śledzących losy ulubionych bohaterów nie tylko w telewizji, lecz także w mediach społecznościowych, a nawet odwiedzających rolników z Podlasia osobiście. Szczególną sympatią widzów cieszą się Gienek i Andrzej z Plutycz. Ojciec i syn zdobyli ich serca szczerością i prawdziwością. Nowe przygody Gienka i Andrzeja będziemy mogli śledzić już w najbliższą niedzielę, 4 kwietnia. W sieci pojawił się już krótki zwiastun, a także informacja o tym, że nastąpiła zmiana godziny emisji nowego odcinka. Zostanie on wyemitowany o innej porze. Sprawdźcie, kiedy go oglądać, aby nie przegapić ważnych momentów!

Rolnicy. Podlasie – odcinek 4. Gienek i bolesna prawda o jego córce

W gospodarstwie Gienka i Andrzeja w Plutyczach odbywać się będzie kolczykowanie krów. Z pomocą Onopiukom przyjedzie Bogdan Kubala, który pomoże im poradzić sobie z niesfornymi zwierzętami. Nie zabraknie emocji oraz wzruszeń, głównie za sprawą wyznania Gienka. Rolnik opowie bowiem o swojej zmarłej córce. Gienek nie ukrywa, że wspomina ją z tęsknotą, a nawet niejednokrotnie spotyka w snach. Justynka była jego pierwszym dzieckiem. Zmarła, gdy miała zaledwie pół roku.

Czytaj też: Rolnicy Podlasie online. Odcinek 3, sezon 3: Gienek i Andrzej znowu mają problemy!

Z kolei Maciek z Kundzicz będzie musiał podjąć trudne decyzje. Razem z panią weterynarz Agnieszką, zdecydują o koniecznych zabiegach u byków. Zgodnie z powiedzeniem "Weterynarza nic nie przeraża" przystąpią do wykonania poważnego zadania.

Rolnicy. Podlasie. ZMIANA GODZIN emisji! O której oglądać nowy odcinek?

Nowy odcinek „Rolników. Podlasie” zostanie wyemitowany 4 kwietnia, w Niedzielę Wielkanocną. Producenci poinformowali, że nastąpiła zmiana godziny emisji. 4. odcinek obejrzymy o godz. 20.15 na antenie telewizji Fokus TV. Wcześniej stacja wyemituje powtórki poprzednich odsłon serii.

Chcesz być na bieżąco? Zobacz STRESZCZENIE poprzedniego odcinka: Rolnicy. Podlasie - odcinek 3, sezon 3. Gienek i Andrzej zdradzili sekret swoich krów! [STRESZCZENIE]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE