Adam Kraśko w Celebrity Splash, półfinał 18.04.2015

i

Autor: Polsat/Celebrity Splash

Adam Kraśko NIE JEST rolnikiem? Oszukał całą Polskę? Sprawdźcie szczegóły!

2015-06-09 1:30

Adam Kraśko to gwiazda programu "Rolnik szuka żony". Ostatnio światło dzienne ujrzały jednak informacje o tym, że Adaś nie ma nic wspólnego z rolnictwem! :O O co chodzi?

Adam Kraśko to gwiazda programu „Rolnik szuka żony”. Ostatnio światło dzienne ujrzały jednak informacje o tym, że Adaś nie ma nic wspólnego z rolnictwem! :O O co chodzi?

Adam Kraśko znowu szuka żony! Jakie rolnik ma wymagania? Sprawdźcie!

O sprawie donosi Twoje Imperium. To właśnie dziennikarze czasopisma dotarli do sąsiadki Adama Kraśko. „On nie ma nawet jednego ara ziemi, gospodarstwo należy do jego rodziców” - powiedziała kobieta.

Okazuje się, że to prawda. Rodzice Adama Kraśko są właścicielami 14-hektarowego gospodarstwa zpokaźną łąką, na której pasie się kilka krów. Hodują też świnie ikury. Niestety, Adasiowi w głowie nie opieka nad zwierzętami, a wygibasy na scenie. Sympatyczny showman postanowił skupić się na swojej karierze w show biznesie.

Marzeniem mamy Adama jest ślub syna. „Wprogramie nie udało mu się znaleźć żony, bo jego wybranka miała innego faceta. Sama mi to wyznała” - powiedziała w Twoim Imperium.

„Proszę pana, ja dobrze wiem, że gdyby jej szukał, to by już dawno ją znalazł” - kwituje całą sprawę bacznie obserwująca sytuację we wsi sąsiadka państwa Kraśko.

Myślicie, że w takiej sytuacji Adam ma prawo nazywać się „rolnikiem”?

dr

Ćwierćfinał Celebrity Splash, 4.04.2015: Relacja na żywo online! Adam Kraśko i jego 'skok życia'! ;D

i

Autor: AKPA/Polsat

Niezły trick zastosował pan Kraśko. Piotr Adamczyk i Robert Więckiewicz też próbują wyrolować wszystkich w filmie Trick. Oglądaj już teraz za darmo:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE