Magda Narożna zmasakrowana. "Wygląda jak po walce bokserskiej". Co się stało? [ZDJĘCIA]

2020-11-02 13:32

Magdalena Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, pokazała zdjęcie, które zszokowało Internautów. Wygląda na nim inaczej niż zwykle, a początkowy dopisek wzbudza mieszane uczucia. Co się stało? Szczegóły na ESKA Białystok.

ESKA XD #002

Magda Narożna zmasakrowana. Co się stało wokalistce Pięknych i Młodych?

Magdalena Narożna to jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo w Polsce. Jej fani mogą nieustannie śledzić, co dzieje się nie tylko w jej życiu muzycznym, ale i prywatnym, ponieważ Podlasianka regularnie dzieli się nowinkami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niedawno publikowała zjawiskowe zdjęcia z sesji, którą wykonał wokalistce zespołu Piękni i Młodzi jej partner, Krzysztof, w trakcie pobytu pary na wakacjach w Bułgarii. Ostatnio jednak Magda Narożna podzieliła się fotką, która zaniepokoiła wielu Internautów.

Zdjęcie pojawiło się w relacji na Instagramie wokalistki. Co było na nim widać?

– Zmasakrowana, ale oczyszczona – brzmiał podpis pod fotografią.

Magda Narożna wyglądała na nim zupełnie inaczej – na twarzy miała czerwone ślady, ślady po czymś przypominającym maść, a włosy przykrywał czepek. Szybko okazało się jednak, że owo "zmasakrowanie" to nie wynik czegoś złego, ale zabiegu upiększającego.

Niektórzy z fanów skomentowali nowy wygląd Magdy, mówiąc, że "wygląda jak po walce bokserskiej", oczywiście w żartobliwym charakterze.

Magda Narożna – jak żyje wokalistka Pięknych i Młodych?

Można powiedzieć, że jedna z najpopularniejszych obecnie gwiazd muzyki disco polo od nowego roku układa sobie życie całkiem na nowo. Po najpierw spokojnym i pokojowym, a potem burzliwym rozstaniu z mężem, Dawidem Narożnym, Magda spędza szczęśliwie czas u boku Krzysztofa Byniaka. Para zaręczyła się, a w najbliższym czasie prawdopodobnie weźmie ślub. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi podróżuje, spotyka się z córką Gabrysią, a także produkuje kolejne utwory z ze swoim bandem.

Jak żyje, mieszka i radzi sobie Magda Narożna w ostatnich miesiącach? Sprawdźcie w poniższej galerii oraz wybranych artykułach, które publikowaliśmy:

Bójka w Pięknych i Młodych

W ostatnich miesiącach największe emocje wokół Magdy Narożnej wywołała sprzeczka i bójka, do której doszło na początku 2020 roku. Po koncercie sylwestrowym wokalistka Pięknych i Młodych oraz jej były mąż, Dawid, awanturowali się na backstage'u, a w sprzeczce uczestniczyli ich partnerzy. To właśnie pomiędzy tymi ostatnimi doszło do szarpaniny, co ostatecznie przesądziło o rozpadzie zespołu, a konkretniej o wykluczeniu z niego Dawida Narożnego.

Kim jest Magdalena Narożna?

Magda Narożna (Wolińska) to wokalistka disco polo, liderka zespołu Piękni i Młodzi. Urodziła się 22 listopada 1988 roku w Pniewie niedaleko Łomży. Z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną. Pięknych i Młodych założyła wraz z byłym małżonkiem Dawidem i we współpracy z Danielem Wilczewskim. Para początkowo grała na weselach. Popularność przyniósł im utwór "Niewiara", który opublikowali w 2013 na portalu Youtube.

Piękni i Młodzi. Jak Magda Narożna zrobiła karierę?

W 2014 Piękni i Młodzi wzięli udział w przesłuchaniach do 7. edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka emitowanego przez telewizję Polsat. Na etapie przesłuchań zaprezentowali piosenkę „Kocham się w tobie” i zakwalifikowali się do półfinałów. W półfinale zaprezentowali swój przebój „Niewiara” i awansowali do finału.

W czerwcu 2015 Narożna pojawiła się na okładce lipcowego wydania magazynu „CKM”. W 2016 bez powodzenia zgłosiła się z zespołem i piosenką „Na serca dnie” do krajowych eliminacji do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji. Pod koniec marca Narożna poinformowała, jakoby została pobita po koncercie przez właściciela jednego z klubów na Podlasiu. 

Magda Narożna - jak żyje po rozstaniu z Dawidem?

Obecnie Magda Narożna koncertuje bez Dawida Narożnego, wciąż pod szyldem Piękni i Młodzi. Para w 2019 roku wzięła rozwód, a w 2020 roku rozeszły się jej ścieżki muzyczne. Po rozejściu się pary nazwy zmieniły m.in. ich kanały w mediach społecznościowych. Dawid Narożny prowadzi obecnie działalność solową. 

Przebiegli razem 240 kilometrów w górach. Irek Wojciechowski i Jacek Antoniewicz o udziale w DFBG
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE