Piękni i Młodzi się rozpadli. Dawid i Magda Narożni wzięli drugi rozwód

2020-05-26 21:02
Piękni i Młodzi się rozpadli. Magda i Dawid Narożni biorą rozwód muzyczny
Autor: screenshot / Instagram Piękni i Młodzi rozwiedli się po raz drugi. Tym razem muzycznie. Jeszcze kilka lat temu prowadzili wspólne, sielankowe życie. Teraz, po rozwodzie, poróżniły ich konflikty. Magda i Dawid Narożni już nie będą grali razem koncertów. To koniec zespołu?

Piękni i Młodzi rozwiedli się po raz drugi. Tym razem muzycznie. Jeszcze kilka lat temu prowadzili wspólne, sielankowe życie. Teraz, po rozwodzie, poróżniły ich konflikty. Magda i Dawid Narożni już nie będą grali razem koncertów. To koniec zespołu?

Piękni i Młodzi się rozpadli. Dawid Narożny i Magda Narożna - rozwód

Jeszcze kilka lat temu Dawid i Magda Narożni prowadzili szczęśliwe życie razem. W mediach społecznościowych pojawiały się ich wspólne zdjęcia z córką Gabrysią. Jako Piękni i Młodzi koncertowali po całej Polsce, wypuszczając hit za hitem i wciąż zyskując popularność. W czerwcu 2019 roku fanami zespołu wstrząsnęła informacja o tym, że Dawid i Magda się rozwodzą. Zapewniali jednak, że rozwodzą się prawnie, ale nie muzycznie i wciąż będą wspólnie koncertować. Potem sieć szybko obiegła informacja o tym, że każde z nich ma już nowego partnera. Magda Narożna związała się z Krzysztofem, Dawid - z Joanną. Wydawało się, że pomimo różnic w życiu prywatnym byli małżonkowie radzą sobie, oddzielając sferę prywatną od zawodowej. Do czasu, gdy po sylwestrowym koncercie nie doszło do bójki, w której udział wzięli partnerzy Pięknych i Młodych. Skończyło się m.in. na złamanej żuchwie Joanny oraz oskarżeniach w kierunku Krzysztofa. Afera przelała czarę goryczy i teraz Magda i Dawid Narożni wzięli rozwód również na płaszczyźnie zawodowej.

Zobacz też: Piękni i Młodzi. Wyciekł film z bójki. Co zrobili Dawida i Magda Narożna? [WIDEO]

Piękni i Młodzi się rozpadli. Dawid i Magda Narożni już nie zagrają razem

W sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie Magdy Narożnej. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi tłumaczy w nim, jak dalej potoczą się muzyczne losy jej i męża:

Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna(liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski(wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak(wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu Pięknych i Młodych wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu. Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi najbliższy koncert zagra już 18.01.2020 roku. Potem kolejne występy w Polsce i za granicą. Z początkiem nowego roku planowane są także premiery nowych utworów. Pracujemy na pełnych obrotach aby w postaci nowych produkcji oddać wam całych siebie. Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na wasze dalsze, bezgraniczne wsparcie. Zespół Piękni i Młodzi (Madzia,Daniel,Daniel).

Czytaj więcej: Piękni i Młodzi. Partner Magdy Narożnej pobił dziewczynę Dawida?

Piękni i Młodzi się rozpadli. To koniec Magdy i Dawida Narożnych. Wzięli muzyczny rozwód

Oświadczenie Magdy Narożnej zaskoczyło wielu fanów Pięknych i Młodych. Zaledwie dzień wcześniej były mąż kobiety zapewniał, że jego sytuacja zawodowa się nie zmieni i wciąż będzie koncertował z grupą.

Niezwykły wyczyn białostoczanek! 5 osób z płonącego samochodu

- Nie widzę podstaw ku temu, aby wydarzenia ostatnich dni miały wpływ na funkcjonowanie zespołu, gdyż zbyt wiele pracy, czasu, poświęceń i serca włożyłem w ten zespół - pisał Dawid Narożny. - Uwielbiam swoją prace i kocham grać dla was, dlatego mam nadzieje ze kolejne koncerty będą tak liczne i energiczne jak poprzednie. Nie zamierzam mieszać życia prywatnego z pracą, gdyż zawsze profesjonalnie podchodzę do wypełniania swoich obowiązków.

Konflikt - bójka w Pięknych i Młodych z udziałem ich partnerów - okazał się zbyt poważny. Magda i Dawid Narożni wzięli muzyczny rozwód, a Piękni i Młodzi w dotychczasowym składzie się rozpadli. Nie oznacza to końca zespołu, jednak zabraknie w nim jednego z założycieli. Czas pokaże, jak wpłynie to na popularność i dalsze losy byłych małżonków.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE