Piękni i Młodzi się rozpadli. Dawid i Magda Narożni wzięli drugi rozwód

2020-05-26 21:02
Piękni i Młodzi się rozpadli. Magda i Dawid Narożni biorą rozwód muzyczny
Autor: screenshot / Instagram Piękni i Młodzi rozwiedli się po raz drugi. Tym razem muzycznie. Jeszcze kilka lat temu prowadzili wspólne, sielankowe życie. Teraz, po rozwodzie, poróżniły ich konflikty. Magda i Dawid Narożni już nie będą grali razem koncertów. To koniec zespołu?

Piękni i Młodzi rozwiedli się po raz drugi. Tym razem muzycznie. Jeszcze kilka lat temu prowadzili wspólne, sielankowe życie. Teraz, po rozwodzie, poróżniły ich konflikty. Magda i Dawid Narożni już nie będą grali razem koncertów. To koniec zespołu?

Piękni i Młodzi się rozpadli. Dawid Narożny i Magda Narożna - rozwód

Jeszcze kilka lat temu Dawid i Magda Narożni prowadzili szczęśliwe życie razem. W mediach społecznościowych pojawiały się ich wspólne zdjęcia z córką Gabrysią. Jako Piękni i Młodzi koncertowali po całej Polsce, wypuszczając hit za hitem i wciąż zyskując popularność. W czerwcu 2019 roku fanami zespołu wstrząsnęła informacja o tym, że Dawid i Magda się rozwodzą. Zapewniali jednak, że rozwodzą się prawnie, ale nie muzycznie i wciąż będą wspólnie koncertować. Potem sieć szybko obiegła informacja o tym, że każde z nich ma już nowego partnera. Magda Narożna związała się z Krzysztofem, Dawid - z Joanną. Wydawało się, że pomimo różnic w życiu prywatnym byli małżonkowie radzą sobie, oddzielając sferę prywatną od zawodowej. Do czasu, gdy po sylwestrowym koncercie nie doszło do bójki, w której udział wzięli partnerzy Pięknych i Młodych. Skończyło się m.in. na złamanej żuchwie Joanny oraz oskarżeniach w kierunku Krzysztofa. Afera przelała czarę goryczy i teraz Magda i Dawid Narożni wzięli rozwód również na płaszczyźnie zawodowej.

Zobacz też: Piękni i Młodzi. Wyciekł film z bójki. Co zrobili Dawida i Magda Narożna? [WIDEO]

Piękni i Młodzi się rozpadli. Dawid i Magda Narożni już nie zagrają razem

W sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie Magdy Narożnej. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi tłumaczy w nim, jak dalej potoczą się muzyczne losy jej i męża:

Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna(liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski(wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak(wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu Pięknych i Młodych wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu. Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi najbliższy koncert zagra już 18.01.2020 roku. Potem kolejne występy w Polsce i za granicą. Z początkiem nowego roku planowane są także premiery nowych utworów. Pracujemy na pełnych obrotach aby w postaci nowych produkcji oddać wam całych siebie. Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na wasze dalsze, bezgraniczne wsparcie. Zespół Piękni i Młodzi (Madzia,Daniel,Daniel).

Czytaj więcej: Piękni i Młodzi. Partner Magdy Narożnej pobił dziewczynę Dawida?

Piękni i Młodzi się rozpadli. To koniec Magdy i Dawida Narożnych. Wzięli muzyczny rozwód

Oświadczenie Magdy Narożnej zaskoczyło wielu fanów Pięknych i Młodych. Zaledwie dzień wcześniej były mąż kobiety zapewniał, że jego sytuacja zawodowa się nie zmieni i wciąż będzie koncertował z grupą.

Niezwykły wyczyn białostoczanek! 5 osób z płonącego samochodu

- Nie widzę podstaw ku temu, aby wydarzenia ostatnich dni miały wpływ na funkcjonowanie zespołu, gdyż zbyt wiele pracy, czasu, poświęceń i serca włożyłem w ten zespół - pisał Dawid Narożny. - Uwielbiam swoją prace i kocham grać dla was, dlatego mam nadzieje ze kolejne koncerty będą tak liczne i energiczne jak poprzednie. Nie zamierzam mieszać życia prywatnego z pracą, gdyż zawsze profesjonalnie podchodzę do wypełniania swoich obowiązków.

Konflikt - bójka w Pięknych i Młodych z udziałem ich partnerów - okazał się zbyt poważny. Magda i Dawid Narożni wzięli muzyczny rozwód, a Piękni i Młodzi w dotychczasowym składzie się rozpadli. Nie oznacza to końca zespołu, jednak zabraknie w nim jednego z założycieli. Czas pokaże, jak wpłynie to na popularność i dalsze losy byłych małżonków.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE