Magda Narożna po rozwodzie. Jak się zmieniła? Wokalistka układa życie na nowo [ZDJĘCIA]

2020-06-22 8:43

Magda Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, ma za sobą burzliwy okres. Jak żyje po rozwodzie z Dawidem Narożnym i zmianach, które zaszły w jej karierze muzycznej? Jaka jest na co dzień i czy rozstanie z mężem wyszło jej na dobre? Sprawdziliśmy. Wy też sprawdźcie na bialystok.eska.pl!

Magda Narożna: Jak się zmieniła po rozstaniu wokalistka Pięknych i Młodych?

Magda Narożna to jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo w Polsce. Koncertuje zresztą nie tylko na terenie naszego kraju, ale i za granicą. Zespół Piękni i Młodzi, którego jest liderką, w ciągu ostatnich kilku lat rozwinął się w błyskawicznym tempie, wybijając się na jednego z liderów w swojej branży. Obok dużej popularności Magdę Narożną spotkały również poważne zmiany, głównie związane z byłym już mężem, Dawidem Narożnym. Para rozstała się dwukrotnie – najpierw jako małżonkowie, potem jako członkowie zespołu.

Zobacz: Dawid Narożny. Tak żyje były mąż Magdy Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi [ZDJĘCIA]

Jak zmieniła się Magda Narożna po rozstaniu z Dawidem? Jaka jest na co dzień i czy rozwód odbił się negatywnie na jej życiu prywatnym oraz zawodowym? Jak teraz wyglądają jej relacje z córką Gabrysią, a także nowym partnerem, Krzysztofem?

Syn gwiazdy disco polo bawił się w Warszawie

Magda Narożna - Instagram, Facebook. Wokalistka układa sobie życie na nowo

Magda Narożna na bieżąco dzieli się ze swoimi fanami wybranymi chwilami z jej życia. Zarówno radosnymi, jak i smutnymi, choć w prowadzonych przez nią profilach w mediach społecznościowych przeważają te pierwsze. Wokalistka Pięknych i Młodych często pojawia się na fotkach w towarzystwie swojego narzeczonego oraz córki. Opieką nad Gabrysią dzielą się zresztą z byłym mężem, Dawidem.

Tak żyje Magda Narożna. Gwiazda zespołu Piękni i Młodzi pokazała dom i samochód [ZDJĘCIA]

Jak żyje Magda Narożna po rozwodzie? Wokalistka układa sobie życie na nowo i trzeba przyznać, że idzie jej bardzo dobrze. Nie tylko rozwija się muzycznie, ale i podróżuje, spędzając czas z bliskimi i przyjaciółmi. W zespole Piękni i Młodzi nie ma już Dawida Narożnego, co niewątpliwie przekłada się na komfort Magdy, ponieważ poróżnione byłe małżeństwo nie wchodzi w konflikty sceniczne.

Co robi Magda Narożna na co dzień. Jak żyje i jak spędza czas zawodowy oraz wolny? Sprawdźcie sami. Odpowiedzi znajdziecie w naszej galerii. Kliknij zdjęcie główne lub odnośnik poniżej, by do niej przejść. Kolejne fotki przesuniesz strzałkami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE