Magda Narożna na wakacjach! Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi w Bułgarii [ZDJĘCIA]

2020-09-08 14:31

Magdalena Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, wyjechała na zasłużony urlop. Wraz ze swoim partnerem spędzają wakacje w Bułgarii. Narożna jak co roku pochwaliła się zdjęciami z wyjazdu w mediach społecznościowych.

Nie żyje Marcin Felek. Wokalista disco polo utopił się ratując ludzi.

Magda Narożna w Bułgarii. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi na wakacjach [08.09.2020]

Magda Narożna, wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, obecna jest w mediach niezależnie od tego, czy akurat koncertuje, czy spędza czas z bliskimi. Zdjęciami z pracy zawodowej i życia prywatnego regularnie dzieli się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie inaczej zrobiła w przypadku kolejnych wakacji, które właśnie spędza w słonecznej Bułgarii.

Magda Narożna. Jak zaczynała karierę wokalistka Pięknych i Młodych? [ZDJĘCIA]

Magda Narożna pochwaliła się gorącymi fotkami z plaży, a także sesją fotograficzną, którą zrobił jej partner, Krzysztof.

– Mam najlepszego fotografa pod słońcem – napisała na Instagramie. – Wiem że nikt nie lubi poniedziałków ... więc dziś będę Wam serwowała efekty sesji którą zrobił mi Krzyś. :) Miłego dnia - dodała Magda Narożna.

Magda Narożna – jak żyje wokalistka zespołu Piękni i Młodzi?

Kariera Magdy Narożnej już od kilku lat przebiega w dynamicznym tempie. Nie przeszkodził jej nawet muzyczny oraz prywatny rozwód z byłym już mężem, Dawidem. Obecnie jest szczęśliwa u boku Krzysztofa, z którym wspólnie opiekują się jej córką Gabrysią.

Magda Narożna po rozwodzie. Jak się zmieniła? Wokalistka układa życie na nowo [ZDJĘCIA]

Magdalena Narożna cyklicznie umieszcza w Internecie fotki z ich wspólnych wypadów. Nie ukrywa, że u boku Krzyśka jest szczęśliwa i znalazła miłość swojego życia. To właśnie w nim odpoczywa w Bułgarii. To, że dzieli się na Instagramie zdjęciami z wakacji, nie jest niczym nowym. Wokalistka Pięknych i Młodych robiła to już przy okazji m.in. wczasów w Egipice, a niektóre z fotek, które umieszczała, były naprawdę gorące!

Więcej szczegółów i zdjęć z życia Magdy Narożnej - tego, jak żyje i mieszka - znajdziecie tutaj: Tak żyje Magda Narożna. Gwiazda zespołu Piękni i Młodzi pokazała dom i samochód [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE