Jagiellonia Białystok – Lech Poznań. Jakiej frekwencji można się spodziewać?

2022-11-10 15:09
Jagiellonia Białystok – Lech Poznań. Jakiej frekwencji można się spodziewać?
Autor: Biuro Prasowe Jagiellonia Białystok Na zdjęciu Bojan Nastić z Jagiellonii Białystok podczas meczu w Poznaniu

Bardzo ciekawe spotkanie Jagiellonia Białystok – Lech Poznań odbędzie się już w sobotę 12 listopada. Chociaż pomiędzy kibicami obydwu drużyn nie ma takiego napięcia jak między białostoczanami a Legią Warszawa, to mecz z Kolejorzem również wzbudzał emocje przy Słonecznej. Czy tym razem można liczyć na wysoką frekwencję? Ilu kibiców można się spodziewać na meczu Jagiellonia Białystok – Lech Poznań. Sprawdziliśmy to!

Pojedynki Jagiellonii Białystok z Lechem Poznań w ostatnich sezonach były już bardzo emocjonujące. W prawdzie nie jest to taki poziom emocji i wzajemnej nienawiści, jak w przypadku meczów białostoczan z Legią Warszawa, ale jednak zawsze przyjazd Lecha odbierany był żywiołowo. Ostatnio jednak, głównie za sprawą słabej formy Jagiellonii Białystok w poprzednim sezonie zainteresowanie spotkaniami z Kolejorzem spadło. Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami na stadionie przy Słonecznej oglądało 7 tysięcy widzów.

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań. Bilety

Dlatego dzisiaj w Jagiellonii Białystok nie widać jakiejś wielkiej mobilizacji kibiców na spotkanie z Lechem Poznań. Potwierdzają to ostatnie nieudane mecze Jagiellonii, jak również przewidywana frekwencja na sobotnie spotkanie. A ta, wszystko na to wskazuje, może być przeciętna. Z naszych informacji wynika, że w środę 9 listopada wieczorem sprzedało się około 6 tys. wejściówek.

W czwartek 10 listopada po południu sprzedanych biletów na mecz Jagiellonia Białystok - Lech Poznań było 7 100. W piątek rano 11 listopada wejściówek było około 7200.

Jagiellonia Białystok. Gdzie kupisz bilety?

Klub z Jurowieckiej specjalnie na mecz Jagiellonia Białystok – Lech Poznań uruchomił specjalną przedsprzedaż biletów. W internecie możecie z niej skorzystać za pośrednictwem TEJ strony. Stacjonarnie natomiast wejściówki kupicie w punktach:

  • Jaga Fan Shopy (ul. Lipowa 12, Galeria Zielone Wzgórza, ul. Wrocławska 20),
  • Sklep Cescom (ul. Kręta 14),
  • Salon Canal Plus Białystok (ul. Jurowiecka 44),
  • Saloniki Kolporter.

Jagiellonia Białystok – Lech Poznań. Typy

O tym, że sobotnie spotkanie Jagiellonia Białystok – Lech Poznań może nie być bardzo wyrównane świadczy nie tylko wysoka forma Kolejorza, ale również słaba dyspozycja Jagi niż w ostatnich meczach. Chociaż jednego wielkiego faworyta sobotnie spotkanie nie ma, to według bukmacherów zdecydowanie większe szanse na wygraną ma Lech Poznań.

Jagiellonia Białystok

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE