Fani Andrzeja z Plutycz zapowiadają bojkot? Co narobił gwiazdor serialu „Rolnicy. Podlasie”? Wyjaśniamy

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Na zdjęciu Andrzej z Plutycz oparty o belę na swoim polu

Rolnicy. Podlasie

Fani planują bojkot Andrzeja z Plutycz? Co narobił gwiazdor serialu „Rolnicy. Podlasie”? Wyjaśniamy

2023-09-23 12:21

Andrzej z Plutycz opublikował kolejny materiał na platformie YouTube. Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” mają już jednak dość rolnika spod Bielska Podlaskiego. Co więcej: zapowiadają bojkotu kanału „Gienek i Andrzej Plutycze”. O co chodzi?

Andrzej z Plutycz to najbardziej znany rolnik w całej Polsce. Jego kanał na platformie YouTube śledzi już subskrybuje już 102 000 użytkowników, na Facebooku natomiast fanpage rolnika ma 87 000 followersów. Gienek z Plutycz wspólnie ze swoim synem regularnie występują również w serialu „Rolnicy. Podlasie” emitowanym w każdą niedzielę o 20:00 na kanale Fokus TV.

Andrzej z Plutycz – policja

W poprzednim tygodniu całą Polskę obiegła wieść, że Andrzej z Plutycz został pobity we własnej wsi. Gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” znalazła się w szpitalu oraz na policji, gdzie zgłoszone zostało pobicie. Jak się okazało rolnik spod Bielska Podlaskiego nie odniósł poważnych obrażeń i mógł wrócić do codziennych obowiązków. A do nich należy regularna publikacja na platformie YouTube.

CZYTAJ TAKŻE: „Rolnicy. Podlasie”. Gienek z Plutycz odpowiada na list od fanki. Czy Andrzej zagoni ojca do pracy? [WIDEO]

„Rolnicy. Podlasie”. Bogdan Kubala w Plutyczach

W najnowszym materiale Andrzeja w Plutyczach gościł z synem Bogdan Kubala, którego doskonale znają fani serialu „Rolnicy. Podlasie”. Rolnik z Podlasia przyjechał do gospodarstwa Onopiuków po słomę, której w tym roku w Plutyczach jest dużo. Materiał wideo polega na tym, że dwóch rolników przy beli rozmawia o żniwach, pogodzie, a w tle syn Bogdana zbiera słomę.

Fani serialu „Rolnicy. Podlasie” chcą bojkotu. Co zrobi Andrzej z Plutycz?

Najnowszy materiał u Andrzeja z Plutycz jest raczej nudny i monotonny, dlatego najciekawiej jest w komentarzach. A w nich fani serialu „Rolnicy. Podlasie” nawołują do bojkotu kanału Andrzeja z Plutycz. „Oddaj ludziom obietnice zwykły złodziej który obiecuje a słownym nie jest. Nawołuje do bojkotu w związku z obietnicą specjalnego odcinka bo 100 a jeszcze bydlę się tym chwali” – czytamy w jednym komentarzu (pisownia oryginalna).

O co chodzi? Konkretnie o obietnicę Andrzeja z Plutycz sprzed kilku miesięcy. Przypominamy, że rolnik obiecywał, iż jeśli na jego kanale „Gienek i Andrzej Plutycze” będzie 100 tys. subskrypcji, to on nagra specjalny odcinek. Andrzej z Plutycz od kilku tygodni magiczną granicę przekroczył, a specjalnego wideo jak nie było, tak nie ma. I o to właśnie pretensję mają fani serialu „Rolnicy. Podlasie”.

Jak myślicie? Dojdzie do bojkotu czy nie?

QUIZ: Podlaska gwara. Ile słów odgadniesz?

Pytanie 1 z 14
Apiać - co to znaczy?
Listen on Spreaker.