„Rolnicy. Podlasie”. Gienek z Plutycz odpowiada na list fanki. Czy Andrzej zagoni ojca do pracy? [WIDEO]

i

Autor: telewizja Fokus TV „Rolnicy. Podlasie”. Gienek z Plutycz odpowiada na list fanki. Czy Andrzej zagoni ojca do pracy? [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie

„Rolnicy. Podlasie”. Gienek z Plutycz odpowiada na list od fanki. Czy Andrzej zagoni ojca do pracy? [WIDEO]

2023-09-02 19:58

Lato to najważniejszy czas na polskiej wsi. U bohaterów serialu „Rolnicy. Podlasie” również dzieje się sporo! Co słychać u Andrzeja z Plutycz i Emilii z Laszek? Jak żniwa w Pokaniewie i Ciemnoszyjach? Wszystkiego dowiecie się z niedzielnego odcinka serialu „Rolnicy. Podlasie”.

„Rolnicy. Podlasie”. Co słychać w Plutyczach?

Gienek z Plutycz otrzymuje bardzo serdeczny list od telewidzki, która ma do niego nietypową prośbę. Rolnik spod Bielska Podlaskiego postanawia spełnić jej życzenie. Następnie on i Jastrząb odpoczywają, degustując sękacz. Andrzej z Plutycz w pewnym momencie proponuje, by popracowali, lecz oni mają inne plany.

Nowy sprzęt rolniczy w Ciemnoszyjach

W Ciemnoszyjach Justyna sprawdza, jak działa system nawigacji rolniczej zakupiony przez Łukasza. Rolniczka jest pod wrażeniem. Następnie Łukasz spotyka się ze swoją agrodoradczynią i sprawdzają PH gleby.

„Rolnicy. Podlasie”. Lato w Pokaniewie

W Pokaniewie Tomek i Wiesiek ustawiają stawiają halę na bele paszowe. Monika przypomina mężowi o obietnicy złożonej dzieciom. Para buduje synom tor do paintballa.

„Rolnicy. Podlasie” – nowy sezon

Kolejny odcinek nowego sezonu serialu „Rolnicy. Podlasie” obejrzysz na antenie Fokus TV w niedzielę o godz. 20:00.

QUIZ: Rolnicy. Podlasie - ilu bohaterów rozpoznasz?

Pytanie 1 z 14
Z jakiej wsi jest Sławek (Jastrząb) przyjaciel Gienka z Plutycz