Andrzej z Plutycz w szpitalu! Kto pobił znanego rolnika? Wieś i fani w wielkim szoku

i

Autor: telewizja Fokus TV Na zdjęciu Andrzej z Plutycz

Rolnicy. Podlasie

„Rolnicy. Podlasie”. Andrzej z Plutycz w szpitalu! Kto pobił znanego rolnika? Wieś i fani w wielkim szoku

2023-09-11 14:30

Takiego obrotu spraw gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” się nie spodziewała. Andrzej z Plutycz został pobity we własnej wsi i trafił do szpitala na obserwację. O incydencie została już powiadomiona policja. Jak się czuje Andrzej z Plutycz? Czy jego występy w serialu „Rolnicy. Podlasie” są zagrożone?

Jak informuje „Super Express” do incydentu w niewielkiej wsi pod Bielskiem Podlaskim doszło we wtorek 22 sierpnia. Właśnie tego dnia rolnik zgłosił policji pobicie przez mieszkańca miejscowości, w której mieszka.

Andrzej z Plutycz pobity! Co się stało?

Jak czytamy na stronie bialystok.se.pl Andrzej z Plutycz został uderzony w twarz, nie odniósł jednak żadnych obrażeń. - Policjanci poinformowali zgłaszającego, że jest to czyn ścigany z oskarżenia prywatnego oraz o dalszym toku postępowania w takich sprawach – przekazała „SE” oficer prasowa KPP w Bielsku Podlaskim. Czy w takiej sytuacji Andrzej z Plutycz nadal będzie występował w serialu „Rolnicy. Podlasie”?

„Rolnicy. Podlasie”. Czy występy Andrzeja z Plutycz są zagrożone?

Chociaż gwiazda serialu „Rolnicy. Podlasie” nie wykazywała na policji żadnych obrażeń, to Andrzej z Plutycz i tak trafił do szpitala w Bielsku Podlaskim z podejrzeniem urazu głowy. Badania nie wykazały żadnych obrażeń i rolnik udał się do domu. W związku z tym wszystko wskazuje na to, że rolnik nadal będzie występował w serialu „Rolnicy. Podlasie” oraz zamieszczał materiały na kanale YouTube.

Andrzej z Plutycz - wiek

QUIZ: Andrzej z Plutycz - jak dobrze znasz rolnika z Podlasia?

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma Andrzej z Plutycz?
Listen on Spreaker.