Urban Jungle

i

Autor: Paweł Sliżewski

Muzyka

Urban Jungle. Muzyka elektroniczna zabrzmi w Hali Mięsnej w Białymstoku

2024-04-27 19:08

To będzie z pewnością nietypowe wydarzenie. Muzyka elektroniczna wypełni dawną Halę Mięsną w Białymstoku. Dziś Urban Jungle. Wydarzenie wesprze 27-letnią Olę z Białegostoku.

Hala mięsna

Fundacja Saint Events organizuje charytatywny event muzyczny, aby wesprzeć potrzebującą 27-letnią białostoczankę.  Wydarzenie zagości w dość nieoczywistym miejscu, czyli dawnej Hali Mięsnej.  Miejsce jest już pod odpowiednim tuningu.

  - Naszą ideą jest robić eventy w ciekawych miejscach, a ta hala jest do tego idealna-  mówi jeden z organizatorów Paweł Śliżewski

Hala zostanie zmieniona w miejską dżunglę, do tego pojawi się oświetlenie i farby UV święcące w ciemnościach.Przygotowano też profesjonalne nagłośnienie, aby było festiwalowo.

Zagrają dla Oli

Impreza wesprze 27-etnią białostoczankę, która miała ogromny udar pnia mózgu - najrzadszy, najgroźniejszy i niespotykany u młodych osób. Ola cudem przeżyła, ale teraz potrzebuje środków na rehabilitację. Koszty są ogromne, to około 40 tys. zł miesięcznie.

http://pomagam.pl/aleksandra-gadomer

Hala Mięsna. Muzyka

Na sobotnim evencie poleca klimaty  𝐃𝐑𝐔𝐌 & 𝐁𝐀𝐒𝐒,  𝐓𝐄𝐂𝐇𝐍𝐎,  𝐓𝐄𝐂𝐇 𝐇𝐎𝐔𝐒𝐄 czy 𝐁𝐀𝐒𝐒𝐋𝐈𝐍𝐄.

Line Up wygląda bardzo interesująco, bo zagra masa lokalnych artystów, a gwiazdą będzie De Layna

 - Oprócz pomocy potrzebującym, chcemy również wspierać talenty artystyczne i pokazać jaki potencjał drzemie w lokalnych DJ-ach i producentach - dodaje Mateusz Krysiuk koordynator wydarzenia.

Urban Jungle. Kto zagra:

-  ANTOSZ

-  DMOCHU

-  DE LAYNA

-  BASS MONEY

-  SZEVSKI

-  H3LUPI€R

-  TBA

Urban Jungle 27 kwietnia. DAWNA HALA MIĘSNA. Start godz 22:00

Urban Jungle bilety

Teraz:  40 PLN,

Na bramce: trochę drożej

https://links.tonightapp.pl/5YHi

Paweł i Mateusz

i

Autor: Paweł Jakubowski
Wrak Race Białystok