Caroline Derpienski wkrótce pokaże „Dżaka”. Kim jest tajemniczy mężczyzny? Zdradza Aneta Glam!

i

Autor: akpa.pl; screen YouTube/Świat Gwiazd Caroline Derpienski wkrótce pokaże „Dżaka”. Kim jest tajemniczy mężczyzny? Zdradza Aneta Glam!

Caroline Derpienski

Caroline Derpienski wkrótce pokaże „Dżaka”. Kim jest tajemniczy mężczyzny? Zdradza Aneta Glam!

2023-09-27 14:41

O Caroline Derpienski od kilku dni ciągle jest głośno, a oliwy do ognia dolała Aneta Glam. Celebrytka opublikowała na Instagramie tekst z którego wynika, że wie kim jest słynny już „Dżak”. Derpienski wkrótce ma bowiem zdradzić personalia tajemniczego partnera.

Napięte relacje między Anetą Glam a Caroline Derpienski trwa od kilku tygodni. Obydwie kobiety w swoich mediach społecznościowych wymieniają wobec siebie uprzejmości. „Żona Miami” zarzuca młodej modelce oszustwo w sprawie swoich sukcesów w Stanach Zjednoczonych. Derpienski natomiast grzmi, że koleżanka zazdrości jej sukcesu.

Aneta Glam sugeruje, kim jest słynny „Dżak” Caroline Derpieński

Glam idzie dalej w swoich zarzutach i na Instagramie przedstawiła zdjęcia z rzekomym partnerem Derpienski. Tym kimś miał być niejaki Krzysztof z Sosnowca, a nie ja Latynos „Dżak”. Młoda modelka początkowo zaprzeczała, że mężczyzna ze zdjęcia jest jej partnerem, ale później zamilkła. Aktywna w dalszym ciągu jest Glam, która sugeruje, że Derpienski w celu uwiarygodnienia zorganizowała w Miami casting na rolę swojego latynoskiego partnera.

Caroline Derpienski pokaże swojego partnera. Kim jest Jack?

Temat partnera Caroline Derpienski jest na tyle gorący, że sama celebrytka w jednym z ostatnich materiałów na TikToku zapowiedziała, że tajemniczy Jack niedługo pojawi się na Instagramie. Wcześniej Derpienski poinformowała, że to jak „Dżak” jest przedstawiany w polskich mediach sprawia jej przykrość, a cała otoczka niszczy jej więzi z mężczyzną.

Widzowie zachwyceni występem Caroline Derpieński u Kuby Wojewódzkiego
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE