Caroline Derpienski radzi fance jak zdobyć milionera. Rozchodzi się o wibracje energetyczne

i

Autor: akpa.pl Caroline Derpienski

Gwiazdy

Caroline Derpienski radzi fance jak zdobyć milionera. Sekretem "wibracje energetyczne"

2023-09-21 11:27

Jedna z fanek spytała Caroline Derpienski o porady, które pomogłyby w zdobyciu serca bogatego mężczyzny. Celebrytka regularnie chwali się doświadczeniem w tej materii, to też bezzwłocznie postanowiła pomóc.

Caroline Derpienski jawi się jako samozwańcza ekspertką od pławienia się w luksusach obok bogatych mężczyzn. Modelka nie ukrywa, że gustuje w starszych i bogatych mężczyznach.

Kocham takie 'daddy vibes'. Dla mnie facet musi mieć 60 lat - wyznała niedawno w programie Kuby Wojewódzkiego.

Regularnie z wielkim entuzjazmem opowiada też swoim obecnym partnerze. Aczkolwiek nie jest znana jego tożsamość. Ma być nim rzekomo latynoski milioner (czy też miliarder, zależnie od humoru celebrytki) o imieniu Jack. Złośliwi twierdzą jednak, że ów milioner nie istnieje.

Jak zdobyć milionera? Caroline Derpienski podpowiada

Niedawno Derpienski zorganizowała sesję Q&A dla grona jej polskich obserwatorów. Padły pytania dotyczące różnych dziedzin działalności celebrytki, chociażby te związane z jej konfliktem z Anetą Glam.

Nie mogło zabraknąć także tematu jej relacji z Jackiem. Jedna z internautek chciała poznać tajemnicę sukcesu wschodzącej gwiazdy polskiego show-biznesu.

Caroline Derpienski radzi fance jak zdobyć milionera. "Wibracje energetyczne"

Na pytanie "Jak zdobyć milionera?", Derpienski odpowiedziała przewrotnie.

"To on ma zdobyć ciebie. Nie goni się faceta" - poradziła influencerka. Dodała, że ją "znalazł sam". Poinstruowała także, że podstawą jest skupienie się nad sobą.

"Zajmij się sobą. Pracuj, pracuj nad sobą i przyciągniesz kogoś, kto jest na tych samych wibracjach energetycznych" - możemy przeczytać we wpisie Derpienski.

Caroline Derpienski radzi fance jak zdobyć milionera. Rozchodzi się o wibracje energetyczne

i

Autor: screen/Instagram/carolinederpienski

Jak dobrze znasz autorów hitów disco polo? QUIZ

Pytanie 1 z 15
Przebój "Miłość w Zakopanem" nagrał:
Caroline Derpienski opuszcza Polskę. Mówi za czym, będzie tęsknić
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE