Coming out Caroline Derpienski. Nie tylko ujawnienie orientacji? Niedługo poznamy tożsamość jej partnera

i

Autor: screen/TikTok/carolinederpienski Caroline Derpienski podzieliła się wyznaniem ze swoimi fanami

Gwiazdy

Coming out Caroline Derpienski. Nie tylko ujawnienie orientacji? Niedługo poznamy tożsamość jej partnera

2023-10-01 8:38

Caroline Derpienski znowu przyciąga uwagę. Tym razem celebrytka podzieliła się z fanami odważnym wyzwaniem dotyczącym jej orientacji. Podczas nagrania zwierzyła się także z problemów w relacji ze swoim partnerem, którego przestawia jako latynoskiego milionera.

Kłopoty w raju Caroline Derpienski. Celebrytka przeżywa kryzys w swoim związku.

Niedawno okazało się, że celebrytka nie mieszka obecnie ze swoim partnerem, a teraz podzieliła się relacją z poważnej kłótni.

Powodem miała być zazdrość mężczyzny. Modelka podczas nagrania na swoim TikToku wyznała także prawdę o swojej orientacji i zapowiedziała długo wyczekiwane ujawnienie tożsamości swojego kochanka. Dotychczas przedstawiała go jedynie w opowieściach jako "Jacka - latynoskiego milionera".

Coming out Derpienski. "Jestem bi"

Celebrytka opowiedziała swoim fanom o aferze, do której doszło w Miami.

Nie jest dobrze kochani. Jack oskarżył mnie o zdradę. Ktoś z naszych wspólnych znajomych wysłał mu zdjęcie, jak ostatnio często spotykałam się z trzema znajomymi, dwoma facetami i jedną kobietą. Mimo że jestem bi, o czym nigdy nie mówiłam, Jack jest moją miłością życia i tylko to się liczy - podkreśliła.

Derpienski ujawni tożsamość swojego partnera

Według Derpienski napięcia w jej relacji są spowodowane głównie przez plotki o jej rzekomym związku z Polakiem.

Jest mu przykro, że ludzie posądzają mnie o bycie w związku z Polakiem. Niszczy to nasze latynoskie więzi i wspólne tradycje z Jackiem. Jack się tak zdenerwował tymi fake newsami, że dał mi milion dollarsów w gotówce i powiedział, że mam wydać wszystko na "diamonds", aby pokazać siłę jego "dollarsów". Rozpłakałam się, żeby pomyślał, że za mało dał, ale przyjęłam. Z tej afery wyszłam tylko na plus - skwitowała wyrachowanie Derpienski.

CZYTAJ TAKŻE:  Caroline Derpienski znowu atakuje, tym razem oberwało się Dodzie. Mocna odpowiedź wokalistki!

Na koniec filmiku dodała, że Jack niedługo ujawni się na Instagramie.

W komentarzach do nagrania fanki modelki nie kryły swojej ekscytacji i podkreślały, że nie mogą się doczekać, aż zobaczą ukochanego swojej idolki.

Jak dobrze znasz autorów hitów disco polo? QUIZ

Pytanie 1 z 15
Przebój "Miłość w Zakopanem" nagrał:
Caroline Derpienski opuszcza Polskę. Mówi za czym, będzie tęsknić
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE