eska.pl » News » TOP of the TOP 2013: co się działo, kto dostał Bursztynowego Słowika? [VIDEO, ZDJĘCIA, ZAPIS RELACJI] - TOP of the TOP Festival 2013 - relacja
REKLAMA
REKLAMA

TOP of the TOP 2013: co się działo, kto dostał Bursztynowego Słowika? [VIDEO, ZDJĘCIA, ZAPIS RELACJI]

23.08.2013 22:25

Sopot TOP of the TOP Festival 2013 pierwszy dzień za nami! Na ESKA.pl jest zapis relacja z koncertu Live is Life - przełomowe lata ‘80 oraz z Top Of The Top. Zobacz filmiki, zdjęcia i zapis relacji na żywo! Dowiedz się, kto dostał Bursztynowego Słowika!

1/1
TOP of the TOP 2013: co się działo, kto dostał Bursztynowego Słowika? [VIDEO, ZDJĘCIA, ZAPIS RELACJI]
Facebook - Sopot TOP Of The TOP Festival
Helena Vondráčková podczas próby TOP of the TOP 2013

POSŁUCHAJ HITÓW TEJ GWIAZDY
  Wild Love
  Set Me Free
  Pray For Help
Sopot TOP of the TOP Festival - przejdź do zapisu relacji z 2. dnia >>>

Sopot TOP of the TOP Festival 2013 trwa dwa dni: 23 i 24 sierpnia. Pierwszy dzień już za nami. Zobacz co się działo podczas dwóch koncertów: Live is Life - przełomowe lata '80 oraz Top Of The Top.

Sopot TOP of the TOP Festival 2013 - nagrodzeni:


Imany - Bursztynowy Słowik


Amy Macdonald - Nagroda SpecjalnaZAPIS RELACJI SOPOT OF THE TOP FESTIVAL 2013 - DZIEŃ I

godz. 00.30.
Imany zgarnia Bursztynowego Słowika! Tym samym kończymy dzisiejszą relację z Festiwalu w Sopocie! Pamiętajcie jutro startujemy znowu razem.

godz. 00.26:
Amy Macdonald dostaje Nagrodę Specjalną!

godz. 00.24:
Na scenie pojawiła się Edyta Górniak. Razem z Mattem wykonują All The Way.


godz. 00.20:
Możemy wybierać najlepszego wykonawcę, który zgarnie Bursztynowego Słowika. Na scenie już śpiewa Matt Dusk - Good News.


godz. 00.10:
Na scenie Besa z utworem Fishekzjarre, jedna z najpopularniejszych wokalistek w Albanii, Kosowie i Macedonii.

godz. 00.05:
A teraz w Operze Leśnej występują gwiazdy z Łotwy! Na scenie PeR z utworem Here We Go. - Dobry wieczór Polsko! - przywitał nas zespół z Łotwy.

godz. 00.01:
Ponownie zaglądamy za kulisy. Felicjan Andrzejczak wspomina swój największy hit Jolka, Jolka pamiętasz! A wy pamiętacie ten utwór. Dzisiaj mieliśmy okazję go usłyszeć podczas Live is Life - przełomowe lata 80.

godz. 23.56:
Czas na kontrowersyjną artystkę, która podczas Eurowizji długo całowała swoją tancerkę. Przed nami Krista Siegfrids. Wokalistka śpiewa Marry me! Trzeba przyznać, że piosenkarka szokuje strojem! Ma na sobie tiulową spódnicę!


godz. 23.50:
I czas na klimaty holenderskie. Teraz na sopockiej scenie Yannick Bovy - Theoretical Love. Nas zachwycił nie tylko swoim wykonem, ale także wyglądem. Artysta ma na sobie czarną kurtkę.


godz. 23.48:
Izabela Trojanowska opowiada o swojej karierze zawodowej i zachwala koncert w Operze Leśnej.

godz. 23.42:
A teraz słowacki akcent Peter Bic Project. Czy Bursztynowy Słowik poleci na Słowację. Podoba Wam się Hey Now?


godz. 23.38:
Caro dziękuje za zaproszenie do Polski. I teraz serwuje Tangled up.

godz. 23.34:
Teraz przenosimy się w świat jazzu, pomaga nam w tym holenderska artystka - Caro Emerald. Artystka ma na sobie stylizację retro, która pasuje do utworu A Night Like This.


godz. 23.30.
- Sopot wita całą widownię - powiedział Dowbor! A panie prowadzące zachwycają kolejnymi kreacjami. Czekamy na kolejne gwiazdy!

godz. 23.15:
Kolejna przerwa, ale za kilka minut znowu się widzimy.
 
godz. 23.11:
A teraz czas na Danię. Na scenie Nabihan z utworem Mind The Gap. Wokalistka przenosi pozytywną energię na widownię.


godz. 23.09:
Znowu przenosimy się za kulisy. Tam trwa rozmowa z zespołem Enej. Zespół zaprasza nas na jutrzejszy koncert!

godz. 23.04:
Artystka czaruje kolejnym utworem. Tym razem możemy usłyszeć Slow It Down.

godz. 22.58:
Mamy kolejną gwiazdę w Operze Leśnej... Amy Macdonald - wokalistka ma 26 lat! Podbiła europejskie listy przebojów utworem - This Is The Life. I ten sam utwór wykonuje dziś w Sopocie!


godz. 22.53:
Na scenie jest już Rea Garvey z piosenką Wild Love. Artysta dał czadu na scenie!


godz. 22.49:
A teraz wędrujemy za kulisy, gdzie toczy się rozmowa z Heleną Vondráčkovą - Sopot Festiwal był jednym z najlepszych na jakich byłam - powiedziała piosenkarka.

godz. 22.44:
Na scenie Imany, która w Polsce jest po raz ósmy. Artystka śpiewa You Will Never Know. Wokalistka walczy o Bursztynowego Słowika.


godz. 22.42:
Prezenterzy zachęcają do głosowania na śpiewających artystów.

godz. 22.33:
Na scenie Loreen z utworem  Euphoria. To ona rozpoczyna drugi koncert tego wieczoru. Piosenkarka zaczyna śpiewać drugi utwór We Got The Power.
 


godz. 22.29:
Startujemy z drugim koncertem - Top Of The Top. Maciej Dowbor wszedł na scenę w otoczeniu pięknych kobiet, czyli Agnieszki Popielewicz i Daviny Reeves, czyli byłej Miss Nowego Jorku.

godz. 22.08: Opus ponownie na scenie z utworem Live is Life. I tą piosenką kończymy pierwszy koncert wieczoru. Za chwile znowu się widzimy podczas Top Of The Top. Dowiemy się, kto zgarnie Bursztynowego Słowika i Słowika Publiczności.

godz. 22.02:
Na scenie charyzmatyczna Edyta Górniak. Zebraną publiczność czaruje utworem - The Power of Love, który w oryginale wykonuje Jennifer Rush. Edi zachęciła do śpiewu zebraną publiczność! Przypominamy wykonanie Jennifer Rush.


godz. 21.55:
Na scenę wraca Krzysztof Cugowski z zespołem Budka Suflera. Tym razem sopocką publiczność porwał piosenką lirycznym utworem Jest taki samotny dom!


godz. 21.50.
Na scenie Izabela Trojanowska, którą zapowiedział zespół Budka Suflera. Wokalista śpiewa Wszystko czego dziś chcę. W wykonie pomaga jej publiczność! Zobaczcie też jak Trojanowska wyglądała na scenie. My podpatrzyliśmy ją dzięki Facebookowi Sopot TOP of the TOP Festival.
godz. 21.44:
Na scenie jest już Felicjan Andrzejczak. Artysta śpiewa Jolka Jolka pamiętasz. Nie jest sam, bo pomaga mu w tym widownia. Po wykonie dostał ogromne brawa!


godz. 21.38:
- Już za chwilę nasza scena wybuchnie - tak zapowiedzieli trzecią część prezenterzy. Na scenie Budka Suflera wykonuje Ratujmy co się da. I to był strzał w dziesiątkę, bo publiczność tańczy, kiedy śpiewa Cugowski.


godz. 21.36:
Wracamy po przerwie. Oj widać, że Spocka publiczność świetnie się bawi! Na Facebooku Sopot TOP of the TOP Festival trafiliśmy na takie zdjęcie.godz. 21.23:
Przed nami kolejna przerwa. Wracamy do Sopotu już za kilka minut.

godz. 21.17:
I kolejna gwiazda na scenie tym razem Rui Carlos Ferreira w błyszczącej marynarce. Ten artysta to urodzony showman... z odwagą  zszedł ze sceny i podążył w kierunku publiczności. Rui Carlos Ferreira  polskiej publiczności dał się poznać nie tylko jako wokalista Bad Boys Blue, ale także pokazał swój talent aktorski. Zagrał w takich filmach jak: 13 Posterunek czy Londyńczycy.

godz. 21.16:
Na ekranach Opery Leśnej znowu mamy spacer po muzyce lat 80.

godz. 21.10:
Na scenie jest już rockowy zespół Kobranocka, który narodził się w roku 1985. Publiczność zgromadzona w Operze Leśnej już słyszy... A Ty się temu nie dziwisz. Wiesz dobrze, co byłoby dalej, jak byśmy byli szczęśliwi, gdybym nie kochał Cię wcale. Okazuje się, że wszyscy doskonale znają utwór Kobranocki - Kocham Cię jak Irlandię!


godz. 21.06:
Helena Vondráčková przywitała zgromadzoną publiczność po polsku, samodzielnie zapowiedziała swoją piosenkę, a publiczność przyjęła ją entuzjastycznie. Teraz śpiewa jeden z największych swoich hitów - Malovaný džbánku.


godz. 21.00:
I wracamy po krótkiej przerwie. Czas na drugą część koncertu Live is Life - przełomowe lata 80. Drugą część rozpoczyna czeska piosenkarka Helena Vondráčková, która zaistniała na scenie prawie 50 lat temu. Artystka na swoim koncie ma ma ze 1725 piosenek. Piosenkarka w białej, krótkiej sukience śpiewa Call Me!
 


godz. 20.45: - Czas na przerwę, ale za kilka minut widzimy się ponownie - zapowiedzieli prezenterzy. Pamiętajcie, że na ESKA.pl jest relacja online z nocy pełnej dobrych koncertów. Przed nami jeszcze dużo gwiazd.

godz. 20.40:
Astley dalej wywija na scenie. Teraz można usłyszeć Whenever You Need Somebody. Oj widać, że sopocka publiczność świetnie się bawi przy słowach - Whenever you need somebody
I'll bring my love to you. You don't have to say you love me. I just wanna be with you -
śpiewa artysta w czarnym garniturze.


godz. 20.36:
Co za okrzyki w Sopocie! Nic dziwnego, bo na scenie jest już Rick Astley! Piosenkarz na początku śpiewał w brytyjskiej grupie FBI, dopiero po paru latach zdecydował się na karierę solową. My już jesteśmy szczęśliwi, bo możemy usłyszeć Never Gonna Give You Up.


godz. 20.34:
W Operze Leśnej wyświetlają kolejny filmik, wspominający m.in. Madonnę.

godz. 20.32:
Przeżyj to sam, przeżyj to sam... nie zamieniaj serca w twardy głaz póki jeszcze serce masz  - śpiewa sopocka publiczność.

godz. 20.29:
Prezenterzy poderwali publiczność, zachęcali do śpiewania Przeżyj to sam. Na scenie jest już Lombard. Publiczność krzyczy!


godz. 20.21:
Carlisle tańczy na scenie, a my już słyszymy Circle In The Sand. Artystka śpiewa kolejny hit Heaven Is A Place On Earth.


godz. 20.15. -
Prosto ze  Stanów Zjednoczonych Belinda Carlisle - zapowiedzieli prowadzący. Na scenie jest już artystka znana z takich piosenek jak: Heaven Is A Place On Earth i La Luna. A my już słyszymy La Luna!


godz. 20.10:
Prezenterzy Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz są już na scenie. Przywitali osoby przed telewizorami i sopocką publiczność. Prowadząca wygląda oszałamiająco w białej sukience. Prezenterzy wracają wspomnieniami do lat 80. Podczas Sopot TOP of the TOP wyświetlono film, wspominający lata osiemdziesiąte.

godz. 20.06:
Wystartował Festiwal w Sopocie. A na scenie Opery Leśnej jest austriacki zespół Opus, który zasłynął utworem Live Is Life. Ta piosenka osiągnął szczyty list przebojów w latach 80.!

 

godz. 18.05: Do startu imprezy zostało zaledwie kilkadziesiąt minut. A my już teraz serwujemy krótkie wypowiedzi gwiazd dzisiejszego wieczoru. - Jestem taka szczęśliwa, że jestem na Festiwalu w Sopocie. Dziękuję, że mnie zaprosiliście. Mam nadzieję, że dobrze spędzimy ten czas i do zobaczenia już wkrótce - powiedziała Imany. Zobaczcie też, co mówią inne gwiazdy m.in. Besa, Lombard i Matt Dusk. 
 
 

godz. 15.21:
Impreza rusza o godz. 19.30. Gdzie oglądać TOP of the TOP 2013? Transmisja odbędzie się na Polsacie, ale relację online możecie śledzić przez dwa dnia także na ESKA.pl!

godz. 15.02: Pierwszy dzień TOP of the TOP 2013 w Sopocie to dwa koncerty. Początek o godz. 19.30. Dokładny program na piątek to:

- koncert Live Is Live - Przełomowe Lata '80: Belinda Carlisle, Rick Astley, Opus, Helena Vondráčková, Budka Suflera, Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak, RUI CARLOS FERREIRA, Lombard, Kobranocka
- koncert TOP of the TOP 2013: Wielka Brytania: Amy Macdonald / Francja: Imany / Kanada: Matt Dusk / Holandia: Caro Emerald / Belgia: Yannick Bovy / Niemcy: Rea Garvey / Słowacja: Peter Bic Project / Dania: Nabiha / Szwecja: Loreen / Łotwa: PER / Albania: Besa / Finlandia: Krista


godz. 14.13: Jesteście ciekawi, ile kosztowały (bo już raczej ich nie ma) bilety na TOP of the TOP 2013? Sprawdźcie na ESKA.pl!

godz. 13.40: Dziś pierwszy dzień Sopot TOP of the TOP Festival 2013! Na scenie zobaczymy m,in. Rea Garveya, który wystąpił w finale X Factor z Grzegorzem Hyży. Pamiętacie ich wspólny wykon Wild Love?


Zobacz profil na eska.pl: Rea Garvey , Imany
Czat na żywo

~Gość6318298(gość): rick astley lepszy....ale mat też może być
~Gość6318510(gość): a co to za licznik
~Gość6318510(gość): 7370
~Gość63192ta28(gość): dulet plakac mi sie chce
~Gość6318510(gość): sms "w treści tak"
~Gość63192ta28(gość): koniec glosowania
~Gość6318510(gość): walc
~Gość6322028(gość): brakuje tylko zeby snieg zazal padac
~Gość6318298(gość): za męczarnie przed ekranem nie będę płacic
~Gość6318510(gość): za darmo jest
~Gość6318298(gość): uuuuuuuuuuuuuuuuu
~Gość6318510(gość): to jest dla mnie ..... misja
~Gość6322403(gość): przestancie dawac takie nudne komentarze jak się Wam nie podoba to poprostu Wyłączcie telewizor bo zal się czyta takie bezsensowne komentarze
~Gość6318510(gość): kobiety wino i spiew
~Gość6316448(gość): dobrze powiedziane,ja też nie zamierzam
~Gość6318298(gość): żal że mam popsuty wieczór
~Gość6316448(gość): płacić
~Gość63192ta28(gość): a prat na pedaly nie jest
~Gość6318510(gość): ja mam swietny
~Gość6322403(gość): wyłącz tv jak masz problem proste;)
~Gość6321258(gość): wstyd, wstyd mi że taki chłam promuje się w polsce pod nazwą Top of the Top. marzy mi się, żeby ludzie kiedyś dostrzegli piękną, AMBITNĄ muzykę. wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd.
~Gość6318510(gość): amy macdonald
~Gość63192ta28(gość): slowik slowik
~Gość6318510(gość): Panie Prezydencie, głos Rosji transmituje
~Gość6321258(gość): i nie chodzi o proste rozwiązanie "wyłącz tv jak się nie podoba". jako muzyk pracujący w muzyce chcę wiedzieć czego słuchają ludzie. ale niestety, po dzisiejszym dniu, jest mi po prostu wstyd.
~Gość6318510(gość): Brawa
~Gość6321258(gość): jako muzyk pracujący w zawodzie*
~Gość6322403(gość): to zaśpiewaj lepiej hahah takiś / takaś mądra
~Gość6322028(gość): ja mysle ze to nie jest do konca kwestia czego sluchaja ludzie tylko na kogo stac polsat
~Gość6318298(gość): a myślałam że opole jest najnudniejsze, dziś oglądam poraz pierwszy sopot i to nie wygląda dobrze.
~Gość6321258(gość): owszem, mam wyższe wykształcenie muzyczne. wierz mi lub nie, ale większość osób z którymi pracuję są w stanie dać lepszy występ.
~Gość63192ta28(gość): dla wokalistki pierwszej
~Gość6318298(gość): wierzę. dobrze powiedziane. sama gram koncerty i z różnymi ludźmi pracuję i zjedliby tych wielkich artystów
~Gość6318298(gość): "wielkich"
~Gość63192ta28(gość): i po slowiku dobranoc
~Gość6318298(gość): dostało go jedyne znane nazwisko....
~Gość6321258(gość): Ci wielcy artyści jedyne co mają wielkie to EGO.Muzycy wykszatałceni są niezwykle SKROMNI ponieważ mają OGROMNY szacunek do siebie i publiczności,całe życie ćwiczą wiele godzin dziennie,aby mieć i dać satysfakcję z występu.nie tyko zer
~Gość6321258(gość): nie tylko zera na koncie ale przede wszystkim satysfakcja.
~Gość6318298(gość): prawie wszyscy mieli czarne kreacje...i koncert umarł...
~Gość6318298(gość): dzięki ale jutro to już się nie dam nabrać....
~Gość6316448(gość): Dobranoc, do jutra,he,he,he
~Gość6318298(gość): jutro wyżyję się na swoim występie heheheh
~Gość6318298(gość): ciekawe kiedy znowu rick przyjedzie.....dobranoc
~Gość6318298(gość): aha, jeszcze jedno mnie trapi...ciekawe jak smakuje nagroda zdobyta bez konkurencji. może ktoś z reporterów zapyta o to panią Amy.....
~Gość6324615(gość): jak sie nazywa ta murzynka co PROWADZIŁA?
~Gość6324817(gość): kto dostał bursztynowego slowika ?
~Gość6324615(gość): imany
~Gość632461no(gość): aaaaaaaaaaa
~Gość6338556(gość): no i ok
~Gość6341909(gość): Braw Imany :) ahahahah
~Gość6341909(gość): o
~Gość6341880(gość): lepiej zaśpiewał Rea Garvey
~Gość6341880(gość): i to on powinien wygrać
~Gość6359651(gość): Amy
~Gość6360549(gość): noom
~Gość6350506(gość): powina dostać amy
~Gość6384068(gość): gów.no nie amy
~Gość6397878(gość): Fajnie śpiewały.:)
~Gość6399387(gość): NIE POWINNA TEGO SŁOWIKA DOSTAĆ IMANY !!! buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
~Gość6402645(gość): ENEJ :DDDDDDDDDDD
~Gość6412813(gość): lol
~Gość6416249(gość): amy też ładnie spiewa
~Gość6416811(gość): wczoraj było live bad boys blue carlos dał popis show a dziśiaj DDDD
~Gość6416811(gość): Yore women to jest HIT Ferejra jest Mega !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Gość6416811(gość): Dzisiaj oglądam te polskie gwiazdeczki to szkoda prądu
~Gość6416811(gość): Te polskie gwiazdeczki ubrane jak na pogrzeb HE HE
~Gość6416811(gość): Lemłon to dopiero BIG ŁAJNO
~Gość6416811(gość): LUDZIE SIEDZĄ JAK NA STYPIE SOPOT TO NIE REMIZA
~Gość6416811(gość): MUZYKANTY LEMONA NAWET PLEYBACKU NIE POTRAFIĄ SZASE
~Gość6416811(gość): DAJCIE OPUST PLIS
~Gość6416811(gość): WCZORAJ BYŁ FESTIWAL
~Gość6416811(gość): enej kto to G zaprosił na taki festiwal
~Gość6416811(gość): Za kaskę wszystko się zrobi!!!!!!!!!!!
~Gość6416811(gość): A dzisiaj będzie jeszcze RYCZYDŁO SFIKSOWANE ecia Górka
~Gość6416811(gość): Ja chcę czarnego z bad bjs blu
~Gość6420522(gość): BYL JUZ ENEJ ?
~Gość6416811(gość): Tak pojechali już do domu bo ich zgwizdali enej szit
~Gość6416811(gość): Teraz jest shit na scenie fałszujący lemonidowy dzoe
~Gość6420522(gość): CZEMU TEN LEMON SIE TAK KRZYWI
~Gość6416811(gość): Jaki Festiwa take gwiazdy!!!!!!!!!!!!
~Gość6416811(gość): gorniak to dopiero G!!!!!!!!!!!!!!!
~Gość6416811(gość): Ecia nie fałszuj spadaj K
~Gość6416811(gość): Festiwal czas skończyć Górniak pokazała polski schowbyznes
~Gość6424341(gość): jak się nazywa piosenka co śpiewała Edyta Górniak?
~Gość6425035(gość): czytając powyższe komentarze jest mi wstyd, tegoroczny festiwal był po prostu na 5-kę z plusem a Edyta ... PRZYĆMIŁA WSZYSTKICH
~JJ(gość): DJ BOBO
~Gość6425353(gość): chociaż nie lubię exzp
~Gość6425353(gość): edzi pedzi przyznam ze ladnie zaspiewala
~Gość6421(gość): właśnie jak się nazywała ta piosenka na koncu co spiewała Edyta
~Gość6436951(gość): joł, mi tam się podobał sopot, a wam ? ":D
~Gość6446555(gość): Górniak suko wypier.dalaj ze sceny, Enej kocham Was !
~Gość6456683(gość): Trzeba se kupić lepszy telewizor albo po prostu tam być na żywo.
~Gość6463189(gość): kto wygral slowika na wczorajszym top of the top?
~Gość6463730(gość): gdzie mozna zobaczyć powtórkę z piątkowego dnia festivalu??
~Gość6467401(gość): http://www.ermail.pl/klik/V3ZTamMH
~Gość6517145(gość): vbs?
~gość 1121(gość): hejka
~Gość6580239(gość): Imany wygrała.
~Gość6580466(gość): Gdzie można zobaczyć powtórkę?
~Gość6858598(gość): gdzie mozna zobaczyc powtorke z piatku? sopot 2013.

Możesz komentować pod swoim nickiem po zalogowaniu

Eska News

Sprawdź co czytają twoi znajomi,
podziel się z nimi tym, co znajdziesz na ESKA.pl

Włącz ESKA News
Komentarze

Regulamin

Dodaj swój komentarz:

Guest
 • ^-
 • :D
 • :tralala:
 • :)
 • :P
 • OO
 • ;)
 • :/
 • ;>
 • ;(
 • *^^*
 • :psst:
 • ^^
 • o_O
 • :O
 • :<
Dodaj komentarz »
Zaloguj się lub wpisz nick tymczasowy   

Komentarze: (5)

polecamy
REKLAMA
REKLAMA
nagrody